Among US Nasıl İmpostor Olunur? (Hile var mı?)

Oyuncular heyecanla oyunu araştırmaya ve oynamaya başladı. En çok merak edilen konulardan biri Aramızda nasıl sahtekar olunur? Detayları sizin için araştırdık. Among Us daha önce de piyasada olmasına rağmen bugünlerde bir anda patlama yaşadı.

Among Us Impostor Nasıl Oynanır?

aramızda nasıl sahtekar olunur

Aramızda sahtekar oynayabilmek Sizlere özel bir liste hazırladık, tam olarak takip ederseniz harika bir oyun geçirebilirsiniz.

1- Şeyleri Sabote Edin


Yapmanız gereken ilk şey kapıları sabote etmektir. Yani kapıyı sabote ederseniz kapının 10 saniye boyunca kilitlenmesine neden olursunuz. Kısacası o odaya kimse giremez ve çıkamaz. Bu sayede ekip üyelerini yakalanmadan kolayca öldürebilirsiniz. Örneğin; birisi havalandırmadan çıktığını gördüğünde düğmeye basmak. Acil servis Parçaya doğru gidecek. Odanın kapılarını kapatarak onu oraya ulaşamadan öldürebileceğinizi sanıyorsunuz. Öte yandan ışıkları sabote ederek diğer oyuncuların görüşünü kısıtladığınızda Imposter'ın görüşü olduğu gibi kalıyor. Yani onlar kısıtlıyken, siz Kolayca öldürebilirsin.
Üstelik O2 odasını sabote ettiğinizde geri sayım başlıyor ve süre dolmadan bu geri sayımı durdurmanız gerekiyor. PIN kodlarını 2 farklı yere girme gereklidir. Sonuçta geri sayım bitene kadar alarmı durduramazlarsa kazanırsınız.

Elektrik: Buradaki elektrik düğmesine bastığınızda Mürettebat ekibinin görüşleri oldukça sessiz. Yani birisiyle birlikte olsanız bile bazen sizi göremeyebilirler.
Kapı Düğmesi: Kafenin kapı tuşuna basarsan Tıklarsanız kafenin giriş ve çıkış noktalarını görebilirsiniz. Tamamen kapanıyor. Bu bölümde havalandırmalardan geçerek yalnız kalan birini öldürebiliyorsunuz.
Oksijen: Eğer mürettebat arkadaşı bu sabotajı engelleyemezse oyun Doğrudan kaybetmiş sayılıyorlar. Burada sabotajı engellemenin yolu elektrik bölümünün onarılmasından geçiyor.
İletişim: Kapı bilgileri kapalı.

2- Görevleri yapıyormuş gibi davranın

Sahtekar bir görevi yerine getirmiyor, ancak onun siz olduğunuzu bilmemesi için görev yapıyormuş gibi davranmanız gerekecek. Yani takım arkadaşların Mürettebat arkadaşı Olarak görmesine izin verin. Bu bölümde sizlere verilen sahte görevler işinizi çok kolaylaştırıyor. Böylece herkesle birlikte hareket edebilir ve duruma göre hareket edebilirsiniz. Öte yandan diğer takım arkadaşlarınızla Ortak Görevler, ortak görevleriniz yer alır. Dolayısıyla fark edilmemek için bu ortak görevleri yapıyormuş gibi davranmalısınız. Son olarak eğer Sahtekar Bir profesyonel olarak bu görevleri yerine getiremezsiniz ancak bu durumu avantajınıza çevirebilirsiniz. Üstelik takım arkadaşlarınızı takip ederek tek başına kaldığında onu etkisiz hale getirebiliyorsunuz.

3- Birisi sizi suçluyorsa onu hemen öldürmeyin


Bildiğiniz gibi bir toplantı yapılıyor ve sizi suçlayan kişi Birisi mutlaka çıkacaktır. Bu durumda o kişiyi sırf sizi suçladı diye takip edip öldürmeye çalışmayın. Yani sizi suçlayan ekip üyesi sizi suçladıktan sonra ölü bulunursa tüm gözler üzerinizde olacaktır. Normalmiş gibi davran. Öte yandan, eğer arkanızdan gelirse izin verin.
Üstelik görevlerinizi yapıyormuş gibi görünmeye devam edin. Bu arada öldürdüğünüz insanları bildirin. Herhangi bir ölüm bildirmezseniz bir süre sonra dikkatleri üzerinize çekmeye başlayacaksınız.

4- Sizi suçüstü yakalayan kişiyi suçlayın


Sizi suçüstü yakalayan kişiyi suçlamak çok önemlidir. Demek uygun bir ortam buldunuz ve birini öldürdünüz ama birisi ortaya çıktı ve hiç beklemediğiniz bir yerden sizi gördü. Cesedi kimin ihbar ettiği önemli değil. Şimdi tek yapmanız gereken onu asıl suçlunun siz değil, sizi yakalayan kişi olduğuna ikna etmek. Diğer taraftan size yöneltilen suçlamaları hızlı bir zekayla düşünün ve Güzel bir mazeretle cevap vermekte fayda var. Çünkü ne olduğunu anlamadan sana oy verdiler. Bu arada, sizi yanınızda gören kişi bu oylamadan sağ kurtulursa, onu hemen öldürmeyin, çünkü onu öldürürseniz ve onun suçsuz olduğu ortaya çıkarsa, otomatik olarak suçlu olursunuz.

5- Ekip üyelerinin güvenini kazanın


Oyunun sonuna yaklaşırken sizi destekleyecek birine ihtiyacınız olacak.. Masumsun diyip hedefi saptırabilir ama bunun için öncelikle o kişiyi rahatlatıp ikna etmeniz gerekir.
Örneğin; Mürettebat arkadaşlarınızdan biriyle bir odada yalnızsınız. Yani, üstelik birini öldürme süreniz doldu ve etrafta kimse yok. Böyle bir durumda birini öldürmek çok mantıklı görünüyor değil mi? Aslında bu kısımda kazanmanın daha fazla yolu varsa ve öldürecek daha çok ekip üyesi varsa o kişiyi öldürmek yerine ekip üyesi gibi davranmak daha doğru bir tercih olacaktır. Sonuçta zaman zaman onun yanındaymış gibi görünüp güvenini kazanabilirsiniz.

Aramızda Nasıl Sahtekar Olunur?

Aramızda Nasıl Sahtekar Olunur?

İlk olarak oyunun başlangıç ​​ekranında bedava oyun Butona bastıktan hemen sonra oyunun girişinde bir bilgisayar bulunacaktır. Daha sonra bilgisayara Tıkladıktan hemen sonra karşınıza bir ekran açılacaktır. Son olarak bu bölümdeki kırmızı dosyaya tıklayarak sahtekar olabilirsin. Not: Bu sadece Ücretsiz Oyun Opsiyonel olarak çalışmaktadır. Yani normal bir oyunda sahtekarlar rastgele dağıtılır.

Aramızda nasıl sahtekar olunur?, konu oyuncular tarafından oldukça merak ediliyor. Aslında bu yöntemin sizin için sağlıklı olmadığı, üstelik güvenilir olmadığı sonucuna vardık. Yani sürekli sahtekarlık yapmak isteyen oyuncular hileye başvuruyor. Elbette size birçok farklı taktik anlatacağız. Hileyle hiçbir işimiz olmayacak.

Among Us sahtekarı olmak için hile yapın

Among Us sahtekarı olmak için hile yapın
Diğer taraftan Among Us sahtekarı olmak için hile yapın Bunu yapan veya yaptığını iddia eden siteler de var. Bu bağlamda buradaki hileler kesinlikle güvenilmezdir. Burada yer alan virüslü dosyalar bilgisayarınızda veya telefonunuzda ciddi sorunlara neden olabilir. Üstelik bilgilerinizi kolayca çalabilirler. Sonuç olarak bu işlemi yapmadan önce iki kez düşünmek faydalı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın