Başkasının Telefonunu İzleme (Android ve iOS) 2024

Başkasının telefonunu izleme İstenildiği takdirde farklı uygulamalar da mevcuttur. Özellikle aileler çocuklarını kontrol altına almak için bazı uygulamalara başvuruyor. Aileler uygulamalar aracılığıyla çocuklarının telefonlarında ne yaptığını bilmek istiyor. Ayrıntılara bakalım. Not: Bu arada uygulamaların herhangi bir garantisi bulunmamaktadır. Sorumluluk tamamen size aittir. Çocuğunuzun telefonunu izlemek etik olmayabilir.
Olumsuz: Telefonunu indirdiğiniz kişinin bilgilerinin olması gerekmektedir. Aksi takdirde suç teşkil eder.

Başkasının Telefonunu Takip Etme (Android ve iOS) 2024

Başkasının telefonunu izleyecek program yok. Ebeveynlerin genellikle kullandığı programlara bakalım. Eşimin telefonunu buradan nasıl takip edebilirim diye merak ediyorsanız https://webhakim.com/esimin-telefonunu-nasil-takip-ediyorum-gelen-giden-arama.html adresine bakabilirsiniz.

Umobik

Umobix uygulamasıyla çocuğunuzun akıllı telefonunda veya tabletinde olup biten her şeyi gerçek zamanlı olarak izleyin. Ziyaret edilen yerlerin geçmişiyle birlikte kullanıcının gerçek zamanlı konumunu doğru bir şekilde öğrenin. Tuş vuruşları ve şifreler dahil, kullanıcının yazdığı her şeyi günlüğe kaydedin.

Dosyaları yerel olarak kaydedin. Buradan siteye gidebilirsiniz. Güçlü bir izleme uygulamasıyla çocuklarınızı çevrimiçi ortamda nasıl güvende tutacağınızı öğrenin. uMobix, veri raporlarını her 5 dakikada bir otomatik olarak günceller.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*