Çalınan Facebook Hesabını Kimlikle Geri Alma [Çözüldü] 2023

Kimliğiyle çalınan Facebook hesabını alma Üstün güvenlik önlemleriyle çalışan ve faaliyetlerinde programlar kullanan Facebook, bir süre sonra işi kullanıcılara bırakmak zorunda kalıyor. Özellikle Facebook sizden telefon numaranızı, e-posta adresinizi ve çok güçlü şifre bilgilerinizi istiyor ve bunları saklıyor, ardından işi kullanıcılara bırakıyor. Peki çok güçlü güvenlik önlemleri alınmasına rağmen Facebook hesabı nasıl çalınır ve çalınan Facebook hesabını bir kimlik ile geri almak nasıl mümkün olabilir? Gelin bu durumu nasıl önleyeceğinize ve çalınan Facebook hesabını kimliğinizle nasıl geri alacağınıza bir göz atalım.

Facebook Hesabınızı Güvende Tutmak ve Tekrar Çalınmasını Önlemek İçin Önlemler

Çalınan Facebook Hesabının Geri Alınması

Facebook'un çalınmasını önlemek için alınması gereken önlemler var. Önce önlem almamız lazım, elbette bunların da yöntemleri var. Gelin birlikte görelim. Bu sırada Facebook müşteri hizmetlerinden Buradaki çözüme bakarak https://webhakim.com/facebook-musteri-hizmetleri.html Ulaşabilirsin. Şifrelerinizi büyük harf, küçük harf ve rakamlardan oluşmalıdır. En az 8 karakter olmalıdır. Kimsenin görememesi için ayarlarda e-posta adresinin görünürlüğünü kapatın. Facebook'tan telefonunuza bir kod göndermesini isteyin. Telefonunuzu tanımlamak için bunu isteyin.

Çalınan Facebook Hesabını Kurtarma

Facebook hesabınız çalındıysa onu kurtarmanın farklı yolları vardır. Şimdi facebook hesabım çalındı Ne yapmaları gerektiğini söyleyenlere söyleyelim. Uyarı: Aşağıda gösterilen adımları izleyin. birer birer Uygula. Facebook kimlik işlemlerinde oldukça titiz davranıyor. Yanlış bir işlemle hesabınızı tamamen kaybedebilirsiniz.
Facebook kimliği yükleme bağlantısı;

Not: Çalınan Facebook hesabının geri alınması sürecini resimlerle anlatmaya çalıştık. Burada telefon ve email bilgileri çok önemli, bunlara dikkat etmelisiniz. Bu adımlardan sonra Facebook şifrelerinizi girdiğiniz tarayıcılardan silmeniz gerekmektedir. Bunun için Google Chrome'da kayıtlı şifreleri bulma Yazımıza gidin ve kayıtlı şifrelerinizi silin. Daha sonra facebook tarayıcı geçmişi şilin. Bilmediğiniz veya riskli bir bağlantıya tıkladıysanız, android için en iyi virüs programı Yazımıza gidin ve size en uygun programı seçin ve tarayın.

Facebook hesabım çalındı, nereye başvurmalıyım?

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE DAİRE BAŞKANLIĞI

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın