EBA Bilgisayara Nasıl İndirilir? [Kolayca İndirin]

EBA bilgisayara indirme İşlemi tamamlamak için öncelikle programı bilgisayarınıza yükledikten sonra Google hesabınızı bağlamanız gerekir. Google hesabı bağlandıktan sonra uygulama Google Play veya APP Store'da satışa sunulacak. EBA uygulamasını mağazada bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

EBA Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Eba bilgisayara nasıl indirilir Çok basit adımlarla nasıl yapılır, bilgisayarınıza nasıl kurulur, hepsini sizler için derledik. 1- Öncelikle Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza indiriniz. Buraya tıklayın ve indirin (Uygulama bilgisayarınızda varsa indirmenize gerek yoktur). 32 Bit Eba'yı indirmek için buraya tıklayın.
eba bilgisayara nasıl indirilir

2- Uygulamayı indirdikten sonra uygulamanın içine tıklayın. Google Oyun mağazası uygulamayı açın ve İTÇ yazın.
eba tv bilgisayara nasıl indirilir
3- Daha sonra EBA uygulamasını indirin. EBA uygulamasını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Not: Bluestack uygulamasını silerseniz EBA uygulamasını da silersiniz. EBA uygulamasını yüklediğiniz takdirde canlı derslere katılabilirsiniz. Bildiğiniz gibi uzaktan eğitimle devam ediyor. 31 Ağustos Pazartesi günü başladı ve devam ediyor. Uygulamayı bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilir ve canlı dersinize katılabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın