En İyi 6 Fotoğraf Netleştirme Uygulaması Mobil ve PC 2024

Fotoğraf keskinleştirme işlemi Kolayca yapabilirsiniz. Bulanık fotoğrafları programlı veya programsız olarak netleştirebileceğiniz gibi, bunu hem bilgisayarınızdan hem de akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz. Fotoğraf keskinleştirme uygulamaları, bulanık veya düşük kaliteli fotoğrafları iyileştirmek ve keskinleştirmek için kullanılan yazılımlardır. Bu tür uygulamalar, gelişmiş görüntü işleme algoritmalarını kullanarak fotoğraflardaki bulanıklığı azaltmaya çalışır ve netlik düzeyinin artırılmasına yardımcı olabilir.

Telefonda Fotoğraf Keskinleştirme Uygulaması

Telefonda Fotoğraf Keskinleştirme Uygulaması

Telefonda fotoğraf keskinleştirme uygulamaları ile kolayca düzenleyebilirsiniz. Google Play'den sizlere vereceğimiz uygulamaları indirerek fotoğraflarınızı keskinleştirebilirsiniz. Çevrimiçi fotoğraf keskinleştirme yapmak istiyorsanız: https://webhakim.com/fotograf-netlestirme-online.html

Anmak

Fotoğraf geliştirici ve kalemtıraş Remini ile fotoğraflarınızı keskinleştirin. iOS'u hatırlat İNDİRMEK
Android'i hatırlat İNDİRMEK

Görüntüyü Keskinleştir

Fotoğraflarınızın netliğini kolaylıkla artırır. Keskinlik, “keskinliği azaltma maskesi” görüntü işleme tekniğine dayanmaktadır.
Herhangi bir görüntüyü keskinleştirmek 1 saniyeden az sürer.
Çok fazla keskinleştirme resimdeki sesleri iyileştirebilir.

Görüntü Uygulamasını Keskinleştir İNDİRMEK

Fotoğraf Düzenleyici PRO

Photo Editor PRO, ortalama kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı veri var.
Kırmızı gözü kaldır Etiket Ekle

Fotoğraf Düzenleyici PRO İNDİRMEK
Bulanık fotoğrafları bu programlarla keskinleştirebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olursa yorum kısmına yazarak bize sorularınızı iletebilirsiniz.

GIMP

GIMP (GNU Görüntü İşleme Programı), ücretsiz ve açık kaynaklı bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Gelişmiş düzenleme araçları içerir ve keskinleştirme için farklı filtreler sağlar.

Fotoğraf

Fotor, kullanıcı dostu bir arayüze sahip çevrimiçi bir fotoğraf düzenleme platformudur. Keskinleştirme ve düzenleme araçları sağlar.

parlamak

Luminar, fotoğraf düzenleme için kullanılan başka bir yazılımdır. Yüksek kaliteli düzenleme özelliklerine sahiptir ve keskinleştirme araçları sunar.

Çevrimiçi Görüntü Keskinleştirme

fotograf netleştirme webhakim
Fotoğrafları programsız keskinleştirmek artık çok kolay. Zamanınızı almayacak ve sizi fazla rahatsız etmeyecek olan. fotoğraf keskinleştirme sitesi İşlemi kullanarak görüntüyü keskinleştirebilirsiniz. Artık listeleyeceğimiz sitelerdeki fotoğrafları kolayca keskinleştirebilirsiniz. Bu sitelerden gönül rahatlığıyla fotoğraflarınızı keskinleştirebilirsiniz. “Tost makinesiyle mi çektin” kavramı artık bu siteler sayesinde tarihe karışacak.

Bilgisayarda Fotoğraf Keskinleştirme Programı (Photoshop ile Görüntüler Nasıl Netleştirilir)

fotoğraf keskinleştirme sitesi
Bilgisayardaki bulanık fotoğrafları Photoshop uygulamasıyla kolaylıkla keskinleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip edelim. İlk olarak, resmi daha keskin hale getirmek için. Photoshop Filtreyi kullanacağız. Bunu yapmak için görüntüyü açın ve katmanı çoğaltın. Katman seçiliyken Ctrl + j tuşlarına basarak görüntüyü çoğaltın. Katmanın bir kopyası oluşturulduğunda Filtre-Diğer-Yüksek Geçiş Filtreyi uygulayın. Görüntünün kalitesine ve ayarlarına bağlı olarak değiştiği için yarıçap alanının değerini belirlemek zordur. Önemli olan tek şey ayarların renkleri göstermeyecek düzeyde olmasıdır. Son olarak Hig pass and copy uygulamasının Katman modunu Overlay olarak ayarlayın.

ÇÖZÜM

Bu uygulamaların bir kısmı ücretsiz, bir kısmı ise ücretli ya da abonelik bazlı olabiliyor. Fotoğraf keskinleştirme uygulamaları, orijinal fotoğrafın kalitesine, bulanıklık düzeyine ve diğer faktörlere bağlı olarak keskinlik iyileştirmeleri sağlayabilir ancak bazen mükemmel sonuçlar mümkün olmayabilir. Keskinleştirme işlemi bazen fotoğrafta istenmeyen yapılara veya değişikliklere neden olabilir, bu nedenle orijinal fotoğrafın yedeğini almak önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*