En İyi 6 iPhone Konum Takip Programı 2024

iPhone konum takip programı Çocuklarınızı . Özellikle koruyucu aileler çok fazla takip yapıyor. Hem online hem de canlı lokasyondan takip edebilirsiniz. iPhone için konum izleme uygulamaları, genellikle aile üyeleri veya seçilmiş bir grup kişi tarafından kullanılan ve birbirlerinin konumlarını takip etmelerine olanak tanıyan uygulamalardır. Bu uygulamalar, izin verildiği sürece diğer kişilerin gerçek zamanlı konumlarını veya konumlarını belirli aralıklarla gösterir.
Olumsuz: Telefonunu indirdiğiniz kişinin bilgilerinin olması gerekmektedir. Aksi takdirde suç teşkil eder.

iPhone Konum Takip Programı (Verileri Uzaktan Görün)

Şimdi iOS konum takip programlarının listesine bakalım. Bu arada koca takip programlarının listesine https://webhakim.com/koca-takip-programi.html adresinden bakabilirsiniz.

Umobik

Facebook, Messenger, Instagram, Skype, WhatsApp'a tam erişim Çağrıları, Mesajları, Kişileri ve daha fazlasını takip edin Tüm iPhone ve iPad'lerle uyumlu Hızlı kurulum Sorumlu destek Ücreti Burada indirebilirsin.

iPhone Uygulamasını Kullanma iPhone'umu Bul

iPhone'umu Bul, yeni iPhone'larda ve diğer Apple aygıtlarında kullanılabilen ücretsiz bir özelliktir. iOS 6 veya üzerini çalıştıran herhangi bir iPhone'da, iPhone'umu Bul'da Kayıp Modu gecerli. Bu mod, cihazınızı bir şifreyle otomatik olarak kilitler ve uygulama, telefonda iletişim bilgilerini içeren bir mesaj görüntüler. Ayarları yapmak için şu adımları izleyin: Öncelikle Ayarlar menüsünü açın. Apple Kimliğinize tıklayın. iPhone'umu Bul'u seçin. Konumumu Paylaş'ı açın. İPhone'umu Bul'a tıklayın ve etkinleştirin.

Findo: Arkadaşlarımı Bul, Telefon

Findo uygulamasıyla bulabilirsiniz. FindMe, tanıdığınız kişileri bulmanızı sağlar ve bu da onu aile üyeleri ve birbirini takip etmek isteyen arkadaşlar için ideal bir uygulama haline getirir. Buradan indirebilirsiniz. Kayıp bir iPhone'u bulmak için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Öncelikle iPhone'unuzda Ayarlar'a gidin. Özelliği açmak için [Adınız] > Bul > iPhone'umu Bul'u tıklayın. Cihazınızın çevrimdışıyken izlenmesini istiyorsanız Ağımı Bul'u etkinleştirin.

Hayat360:

Aile üyeleri arasında konum paylaşmanıza olanak tanıyan popüler bir uygulamadır. Gerçek zamanlı konum takibi, bildirimler ve güvenlik özellikleri gibi çeşitli işlevlere sahiptir.

Google Haritalar:

Google Haritalar konum paylaşma özelliği sunuyor. Konumunuzu diğer kullanıcılarla paylaşabilir veya konumlarını takip edebilirsiniz.

Bakışlar:

Glympse, konumunuzu belirli bir süre boyunca paylaşmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu sürenin sonunda konum paylaşımı otomatik olarak sona erer.

ÇÖZÜM

Bu uygulamalar genellikle konumu gerçek zamanlı olarak veya izin veriliyorsa belirli bir süre boyunca paylaşmanıza olanak tanır. Ancak konum izleme uygulamalarını kullanmadan önce diğer kişilerin rızasını ve gizlilik kaygılarını dikkate almak önemlidir. Ayrıca bu tür uygulamaların ayarlarını dikkatlice kontrol etmeniz ve kişisel gizliliğinizi korumak için gerekli önlemleri almanız önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın