En İyi 7 Ekran Video Kaydedici İndir

bedava ekran video kaydedici Görüntüleri doğrudan masaüstünüzden yakalamak ve paylaşmak kolaydır. Bu yazımızda en iyi ekran video kaydedici, en iyi ekran video kaydedici pc, en iyi ekran video kaydedici android ve en iyi ekran video kaydedici programını anlatmaya çalışacağız.
Ekran kaydediciyi indirekranınızdakileri yakalamak ve AVI formatında kaydetmek için kullanılır; ancak daha gelişmiş ücretsiz araçlar, düzenleme, fotoğraf içinde fotoğraf, canlı yayın ve oyun optimizasyonu sunar. Ama dikkatli olmalısın, birçok en iyi ekran video kaydedicikliplerinize çirkin bir filigran ekleyecek veya ödeme talep etmeden önce yalnızca bir avuç video kaydetmenize neden olacaktır; bu nedenle, hayal kırıklığı yaratan sonuçlardan kaçınmak için doğru yazılımı seçmek önemlidir.

Ekran Video Kaydedici

Masaüstünüzden veya web kameranızdan Profesyonel kalitede video kaydetmenize veya yayınlamanıza yardımcı olacak en iyi ücretsiz ekran kaydediciler Bu yazımızda derledik.

1- NOT Stüdyosu

ekran kaydediciyi indir

Yüksek kaliteli kayıtlar elde etmenize yardımcı olacaktır Özelliklerle dolu en iyi ücretsiz ekran kaydedicilerden biridir. +HD yayın ve kayıt +Video uzunluğunda kısıtlama yok -Kurulum biraz zaman alır Eğer oyun tutkunu biriyseniz, OBS Studio sizin için en iyi ekran yakalama yazılımıdır. Çok popüler FRAPS'ın aksine OBS Studio açık kaynaktır ve kısıtlama olmaksızın tamamen ücretsizdir.
Ücretsiz ekran kaydedici OBS Studio, yapımların sayısı veya uzunluğu konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın, yüksek çözünürlükte hem akışı hem de kaydı destekler. Canlı Videolarınızı Twitch veya YouTube oyunlarına aktarabilir, projeleri kaydedip daha sonra onlara geri dönebilirsiniz veya çekimlerinizi FLV formatında kodlayıp yerel olarak kaydedebilirsiniz. OBS Studio doğrudan grafik kartınızdan kayıt yapabildiğinden, kaydı kontrol etmek için özelleştirilebilir kısayol tuşlarıyla tam ekran modunda çalışan oyunları yakalayabilir (diğer birçok ekran kaydedici yalnızca oyundaki pencereye kayıt yapabilir). OBS Studio, çok çekirdekli işlemcilerden tam olarak yararlanabilir ve gelişmiş performans için 60FPS'de (veya daha yüksek) kayıt yapabilir. Tam olarak istediğiniz şekilde ayarlamak biraz zaman alabilir, ancak OBS Studio, oyuncular için en iyi ve en güçlü ekran kaydedicidir.
OBS Studio'yu indirmek için tıklayabilirsiniz

2- FlashBack Ekspres

ekran video kaydedici
Oyunları kaydetmek ve web kameranızdan görüntü yakalamak için ideal olan başka bir özellikli ekran kaydedicidir.
+İyi tasarlanmış arayüz
+Yerleşik video düzenleyici
-Yalnızca WMV formatına aktarma OBS Studio, bir masaüstü bilgisayardan veya web kamerasından kayıt yapmak için en iyi seçimimizdir, ancak Flashback Express hemen ardından gelir. Ücretli bir programın ücretsiz bir sürümü olmasına rağmen FlashBack Express, kayıtlarınıza çirkin filigranlar veya zaman sınırlamaları koymaz ve Birçok premium programa rakip olabilecek özellikler ve araçlarla doludur.
Arayüzü OBS Studio'ya göre daha az korkutucu olduğundan daha önce ekran kaydedici kullanmadıysanız mükemmel bir seçim olacaktır. Ekranın tamamından, bir pencereden, seçilen bir alandan veya bir web kamerasından kayıt yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde kayıtlarınız basit bir düzenleyicide görünür; Burada onu ihtiyaçlarınıza göre kırpabilir, ardından YouTube'a, bir FTP sunucusuna veya bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bu, ücretsiz bir ekran kaydedici için oldukça standart bir ücrettir, ancak Flashback'in gelişmiş seçeneklerine dalmak için bir dakikanızı ayırın ve masaüstünüzdeki kayıtların gerçekten profesyonel görünmesini sağlayacak, özenle tasarlanmış çok sayıda özellik bulacaksınız. Kaydedici, ekrana girilen şifreleri otomatik olarak gizleyebilir, duvar kağıdınızı değiştirilemez hale getirebilir, dağınık masaüstü simgelerini gizleyebilir ve takip etmeyi kolaylaştırmak için fare işaretçinizi vurgulayabilir. Ayrıca saniyede kaydedilen kare sayısını tanımlamanıza olanak tanıyan özel bir oyun modu da bulunmaktadır. Kayıtlarınızı ayarlamayı seçmediğiniz sürece kayıtlarınızın uzunluğunda herhangi bir sınırlama yoktur. Ayrıca uzun kayıtları parçalara bölmeyi de seçebilirsiniz.
WMV dışında bir formatta kaydetmek için Flashback'in premium sürümlerinden birine yükseltmeniz gerekir., ancak bu harika ücretsiz ekran kaydedicinin tek büyük sınırlaması budur. Flashback Express'i indirmek için tıklayabilirsiniz

3- Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ekran Kaydedici

ekran video kaydedici
Çoğu masaüstü uygulamasından daha güçlü olan bir tarayıcı içi kaydedicidir. +Zaman sınırı veya filigran yok +Çok fazla dışa aktarma seçeneği -Oyunlar için uygun değil
Bir sunumu, yazılım demosunu veya eğitimi kaydetmek istiyorsanız Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ekran Kaydediciyi deneyin.. Tarayıcı tabanlı bir araçtır, yani oyun oynamak için uygun değildir ancak diğer görevler için idealdir. apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ekran Kaydedici İlk defa kullandığınızda sizden küçük bir launcher uygulaması indirmeniz istenecektir. Daha sonra, çoğu masaüstü ekran kayıt yazılımında bulacağınızdan daha fazla seçeneğe sahip bir kontrol çubuğu sunulur. Masaüstünüzden veya web kameranızdan görüntü yakalayabilir ve bilgisayarınızdan, mikrofondan veya her ikisinden de ses kaydedebilirsiniz. Örneğin, bir klibi YouTube'a kaydediyorsanız ve daha sonra yeniden boyutlandırmak için ayrı bir video düzenleyici kullanmak istemiyorsanız, ekranın tamamını kaydedebilir, bir alanı manuel olarak seçebilir veya hazır çözünürlüklerden birini seçebilirsiniz. Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ekran Kaydedici ayrıca hız ve rahatlık için özelleştirilebilir klavye kısayolları da sunar. İmlecin kayda dahil edilip edilmeyeceğini seçebilir ve MP4, WMV, AVI, MOV ve daha fazlası gibi birçok çıktı formatı arasından seçim yapabilirsiniz. Kayıt sırasında ek açıklamalar bile ekleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde kaydı bir video dosyası veya GIF olarak kaydedebilir, doğrudan YouTube veya Vimeo'ya yükleyebilir veya Google Drive veya Dropbox'a gönderebilirsiniz. Ayrıca klipleri düzenleyebilirsiniz. Bu seçeneği seçerseniz, ek bir bileşen indireceksiniz – Apowersoft Video Düzenleyici Bu, videonuzu tercih ettiğiniz formatta dışa aktarmadan önce basit ayarlamalar yapmanızı sağlar. Gerçekten olağanüstü bir araç. Masaüstü sürümünü indir düğmesi Apowersoft Ekran Kaydedici Pro adlı bir program Bağlantı kurmayı unutmayın. Bu, premium bir uygulamanın deneme sürümüdür ve Çevrimiçi Ekran Kaydediciden daha sınırlıdır. Flashback Express'i indirmek için tıklayabilirsiniz

4- TinyTake

ekran video kaydedici
2GB ücretsiz bulut depolama kapasitesine sahiptir. +Tek tuşla kayıt +Bulut depolama dahil -TinyTake oyunları için uygun değil, Oyun içi görüntüleri değil, web kamerası ve masaüstü görüntülerini yakalamak için tasarlanmış ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Kaydı başlatmak basittir; yalnızca düğmeye tıklayın, ardından ekranın bir alanını seçin ve [Ctrl] + [R] Düğmeye dokunun. Kayıtlarınız filigranlanmayacak ancak tek seferde beş dakikayla sınırlı olacaktır. Bu, burada bulunan bazı ücretsiz ekran kaydedicilerle karşılaştırıldığında çok fazla görünmeyebilir, ancak ortalama bir YouTube video eğitimi için fazlasıyla yeterlidir. İşiniz bittiğinde videonuzun ön izlemesini yapabilir ve onu sabit sürücünüze, YouTube'a veya klipleriniz için 2 GB sağlayan TinyTake'in kendi bulut depolama hizmetine aktarabilirsiniz. Ek açıklamalar da dahil olmak üzere diğer araçlar, TinyTake'in ticari amaçlarla tasarlanmış premium sürümlerine özeldir. TinyTake yalın, akıcı bir ekran kaydedicidir, ne yazık ki düzenleme araçlarına sahip değildir. TinyTake'i indirmek için tıklayabilirsiniz

5- Xsplit Yayıncısı

ekran video kaydedici
İyi oyuncular için sınırlıdır, ancak filigranlardan kaçınmak istiyorsanız. +Herhangi bir kaynaktan girişi yakalar. +Kayıt ve canlı yayın -Sınırlı çıktı seçenekleri Yayın ve kayıt yazılımı iki farklı özellikle birlikte gelir: Broadcaster ve Gamecaster. Çok benzerler, ancak ikincisi oyuncular için tasarlanmışken, birincisi daha genel amaçlı bir ekran kaydedicidir.
Xsplit Broadcaster üç katmanlı ücretsiz bir ekran kaydedicidir: ücretsiz, kişisel ve premium. Ücretsiz sürüm, 60 fps'nin üzerindeki veya 720p'nin üzerindeki çözünürlüklerdeki kayıtları filigranlar. Bu, OBS Studio ile karşılaştırıldığında önemli bir dezavantajdır, ancak YouTube'a standart tanımlı yayın yapmak istiyorsanız Xsplit'in basit arayüzü, ödün vermeye değer olabilir. En iyi ekran kaydediciyle ekranınız, video kartınız, web kameranız, medya dosyanız veya belirli bir program dahil olmak üzere herhangi bir kaynaktan girdi alabilirsiniz. Oyun algılama işlevi, oynamaya başladığınızda otomatik olarak tetiklenir ve sonuçlar bir video dosyası olarak yayınlanabilir veya yalnızca birkaçını saymak gerekirse Twitch, YouTube Live ve Facebook Live aracılığıyla doğrudan yayınlanabilir. Xsplit'i indirmek için tıklayabilirsiniz

6-Mobizen (Android)

ekran video kaydedici
Mobizen, yaklaşık 50 milyon kişi tarafından kullanılan, ekran kaydetme, görüntü kaydetme ve düzenleme imkanı sağlayan, Android için en iyi ekran kaydedici diyebileceğimiz bir uygulamadır. Kullandığımız uygulama dilerseniz sesinizi de kaydedebilmektedir. Ayrıca tüm ayarları kolaylıkla yapabileceğiniz bir panele sahiptir. Mobizen tek tıkla kayıt yapabilmeniz için ideal uygulama olacaktır. Mobizen'i indirmek için tıklayabilirsiniz. Dilerseniz Mobizen ile kaydettiğimiz bu videoya bakabilirsiniz, yüksek kalitede ve HD olarak kaydedildiğini söyleyebiliriz.

7- Apple iPhone için En İyi Ekran Kaydedici

ekran video kaydedici
Aslında en kolay yol iOS ekranını kaydetmek, yeni güncellemeyle birlikte gelen güzel bir ekran kaydedici de yazılıma dahil ediliyor. iOS cihazınızda tek tıkla kayıt yapmanızı sağlayan programı Ayarlar kısmında Ekran Kaydı veya Ekran Kaydedici olarak bulabilirsiniz. Du-recordeR'u indirmek için tıklayabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*