Exxen Üyelik Ücretleri | 2023 Exxen SPOR Paketleri

“Exxen, geniş içerik yelpazesi ve özel üretimleriyle dikkat çeken dijital bir platform. Exxen üyelik ücretleri Hakkında tüm detayları ve avantajlarını derledik. Bu arada Exxen'in güncel paketleri ve fiyatları hakkında en güncel bilgilere Exxen web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Exxen Üyelik Ücretleri

Exxen Üyelik Ücretleri
Exxen üyelik ücretleri farklı paket seçenekleri sunarak kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Reklamlı Exxen Aylık 84,50 TL – Yıllık ücret 844,8 TL
Reklamsız Exxen 89,90 TL – Yıllık ücret 1.168. TL
Reklamı yapılan Exxen SAylık ücret: 157 TL
Reklamlı Exxen Spor (Sezonluk) Yıllık 942,5 TL
Reklamsız Exxen Spor Aylık 184 TL
Reklamsız Exxen Spor sezonu yıllık 1.104 TL

Exxen Spor Paketi Nereden Alınır?

Exxen spor paketine sahip olmak için yapmanız gerekenlere bakalım. Öncelikle Exxen'in web sitesine giriş yapın. ziyaret etmek. Abonelik bölümünde farklı seçenekler mevcuttur abonelik Size uygun seçeneklere göz atın. Daha sonra ilgilenirsin spor Paketinizi seçin. akıllı telefonunuza veya tabletinize Exxen Mobil uygulamayı indirip yükleyin. Uygulamayı açın ve giriş yapmak veya bir hesap oluşturun.
Ayarlar Abonelik seçenekleri bölümüne giriş yapın. ilgileniyorsun spor paketi Onu seçin ve ödeme işlemini tamamlayın. Spor paketinizi seçtikten sonra, ödeme Ekrana yönlendirileceksiniz.
Kredi kartı veya diğer ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ödemeyi tamamlayın. Son olarak ödemeniz onaylandığında, Exxen aboneliğiniz aktif hale gelecektir.

Exxen nedir? Exxen Özellikleri Nelerdir?

ExxenTürkiye merkezli bir dijital yayıncılık platformudur. Exxen özellikle Türkiye'de üretilen dizi, film ve orijinal içeriklere odaklanıyor. Platform, komedi, drama, aksiyon ve daha fazlasını içeren farklı türlerde geniş bir içerik kütüphanesi sunuyor. Exxen, özgün dizi ve filmler üretiyor ve bu içerikleri platforma özel olarak sunuyor. Kullanıcılar görüntüleme tercihlerine göre kişiselleştirilmiş öneriler alabilir. Belirli içerikleri internet bağlantısı olmadan indirin ve indirin çevrimdışı olarak izlemenizi sağlar

Exxen İlk 7 Gün Ücretsiz mi?

Exxen platformunu 7 gün boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Exxen'e Aynı Anda Kaç Kişi Girebilir?

Bireysel üyelik satın aldıysanız bir cihazda yalnızca bir kişi izleyebilir. Aynı anda birden fazla cihazdan izlemek ve bağlanmak istiyorsanız ExxenSpor alım satım paketi üyeliği satın almanız gerekmektedir.

Exxen TV internet olmadan izlenebilir mi?

Mobil uygulamada RKLMYOK üyeliğiniz aktif ise “İndirilebilir” içeriklerden çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Çevrimdışı özelliğini kullanabilmeniz için cihazınızın yazılımının en son sürüm olması gerekmektedir.
İlgili İçerik:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın