Facebook Hesap Silme Linki 2024 (Telefon ve PC)

Facebook hesabı silme Bağlantıyı kullanarak hesabınızı silin, önce Ayarlar ve Gizlilik'i seçin ve ardından Ayarlar'a tıklayın. Soldaki Facebook Bilgileriniz'e tıklayın. Dondur ve Sil'i tıklayın. Hesabı Kalıcı Olarak Sil'i seçin. Son olarak Hesabı Silmeye Devam Et seçeneğine tıklayın

Facebook Hesap Silme Bağlantısı 2024

Facebook hesabınızdan kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken adımlar var. Bunu hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan nasıl yapabileceğinizin detaylarını sizlere gösterdik. Bu arada Facebook müşteri hizmetleri https://webhakim.com/facebook-musteri-hizmetleri.html bakabilirsin.

Telefondan Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook hesap silme bağlantısı: https://www.facebook.com/help/delete_account

Telefondan Google Chrome Tarayıcıyı açalım. (Başka bir tarayıcıda oluyor). Chrome'u açtıktan sonra Chrome bölümünden Masaüstü Görüntülemeye gidin. Facebook uygulamasına girelim. Kısa yoldan Facebook kalıcı hesap silmek için linke tıklayalım. https://www.facebook.com/help/delete_account
Tıkladıktan sonra bu resmi göreceksiniz.facebook hesap silme linki 2021
altta bulunur Hesabı sil seçeneğine tıklayalım. Buraya tıkladıktan sonra aşağıdaki adımları sırasıyla yapalım. Facebook hesabınız artık kısa süre içerisinde silinecektir.

Facebook Hesap Silme Masaüstü

Öncelikle kullandığınız herhangi bir tarayıcıdan Facebook hesabınıza giriş yapın yap. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabımı sil Bölüme girin.Facebook hesap silme linki
Facebook hesap silme bağlantısına tıklayın https://www.facebook.com/help/delete_account. altta bulunur hesabı sil seçeneğine tıklayalım. Aşağıdaki adımları tek tek yapalım. İşlemleri tamamladıktan sonra hesabınız kısa süre içerisinde silinecektir.

FACEBOOK HESABINIZI SİLMEDEN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

Facebook hesabınızı sildikten sonra arkadaşlarınız ve diğerleri hesabınıza erişemez.
Facebook hesap kapatma onayını aldıktan sonra Facebook hesabınızı kapatabilirsiniz.z 14 gün süreyle dondurulur.
Facebook size 14 gün içinde düşünme hakkı veriyor, hesaba giriş yaptığınızda işlem iptal edilecektir. 14 günlük süreyi tamamladığınızda Hesabınız tamamen kaybolacaktır.
14 gün geçerse ve hesap kapatılırsa Bir daha asla Facebook hesabınıza erişemeyeceksiniz.

Facebook Hesabı Silinirse Ne Olur?

Facebook'ta yaptığınız bazı şeyler hesabınızda saklanmaz. Ancak Facebook hesabınızı silseniz bile arkadaşınıza gönderdiğiniz mesajlar kayıtlı kalabilir. Hesabınızı sildiğinizde diğer kullanıcılar hiçbir şekilde profilinizi göremez.

Facebook Hesabımı Silersem Instagram Silinir mi?

Facebook hesabını silerseniz Instagram hesabı silinmez.

Facebook Kullanılmayan Hesapları Siliyor mu?

Facebook hesaplarını kapatanlar 14 gün içerisinde hesaplarını tekrar açmaları halinde silme işlemi durdurulacaktır.. Bu süre artık 30 gün oldu. Silinen Facebook hesabı 30 gün sonunda hiçbir şekilde geri gelmeyecektir.

Silinen bir Facebook hesabı yeniden açılabilir mi?

Facebook hesabınızı sildiniz. Facebook size 30 gün verecek; 30 gün içerisinde şifrenizle normal bir şekilde hesabınıza giriş yaparsanız hesabınız silinmeyecektir. Silinen Facebook hesabı 30 gün sonunda hiçbir şekilde geri gelmeyecektir.

Facebook Kendiliğinden Siliyor mu?

Facebook hesabı otomatik olarak silinmeyecektir. Kullanıcının birden fazla hesapta aynı bilgileri kullanması ve tespit edilmesi halinde hesap açıldığı anda kapatılabilmektedir. Bu, hesapların kullanılmadığı zamanlarda kapatılmadığı anlamına gelir.

Bir Facebook Hesabının Silindiğini Nasıl Anlarız?

Facebook hesabında kullanıcının ismine tıkladığınızda bir balon açılıyor ve “Bu hesap dondurulmuştur. Bunu arkadaş listenizde yalnızca siz görebilirsiniz. Eğer istersen arkadaşlarının arasında çıkarabilirsin.” Eğer uyarıyı görüyorsanız tahmin edebileceğiniz gibi kişi hesabını dondurmuştur. Hesabını donduran veya kapatan kişiyle artık iletişime geçemezsiniz.

Eski Facebook Hesapları Nasıl Silinir?

Facebook sayfalarının sağ üst köşesindeki simgeye tıklayın. Ayarlar'a ve sonra solda Facebook Bilgileri Tıklamak. Dondurma ve SilmeTıklamak . Hesabı silSeçin ve ardından Hesabı Silme İşlemine Devam EdinTıklamak .

Facebook Kendiliğinden Kapanacak mı?

Facebook hesabı kendi kendine kapanmaz. Ancak hesabınızı kapatmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın