Instagram Beğeni Sayısı Görme 2023 [Güncel] webhakim.com

Instagram uygulaması farklı özelliklere sahip olsa da temelde bir fotoğraf yükleme uygulaması olduğundan kullanıcılar yine de beğeni sayısını görmek istiyor. Peki, instagram beğeni sayısını görme Gelin birlikte görelim.
instagram beğeni sayısını görme

Instagram'daki beğeni sayısını görme yorum çılgınlığının önüne geçmek için farklı adımlar atmaya devam ediyor. Yaptığı son değişiklikle beğeni sayısını görülmekten kaldırdı, bu bazı yerlerde uygulanmaya başlansa da bazı yerlerde hala görünüyor. Instagram için iyi görünen beğenilerin sayısı artık instagram Halk açısından dezavantaj haline gelmiş olmalı, bu nedenle yetkililer beğeni sayısını kaldırma kararı aldı.

Google Chrome Uzantısını Kullanarak Instagram Beğeni Sayısını Görme

instagram beğeni sayısını görme
Instagram, kullanıcıların kullanımına yönelik birçok değişiklik yapmanın yanı sıra bazen yaptığı değişiklikleri de kaldırma kararı alıyor, bunlardan biri de beğeni sayısını kaldırmak. Bu karar bazı ülkelerde uygulansa da bazı yerlerde beğeni sayıları hala görülüyor. Ama nerede kalkarsa kalksın instagram'daki beğeni sayısını görme Bir yol var. Peki nasıl görebiliriz? Google Chrome eklentisi ile Instagram beğeni sayısını kolaylıkla görebilirsiniz. Adım 1. Bunun için öncelikle Beğenilerin Geri Dönüşü Uygulamayı indirmeniz gerekiyor. 2. Adım. Bu uygulamayla kaldırıldı beğeni ve yorum sayısı görebilirsin. Adım 3. Başvuru Krom Ekledikten sonra otomatik olarak alışmaya başlayacaktır. Adım 4. Göreceksiniz Beğenileri ve yorumları ekranda görme Numaralarını görerek dilediğinizi seçebilirsiniz. Dikkat: Instagram'ın farklı bir eklenti ekleyerek bu uygulamaları engelleyip engellemeyeceği bilinmiyor ancak şu anda bu uygulamayla beğeni sayılarını görebiliyorsunuz. Bu arada Instagram beğeni sayılarının PC'de çalıştığını görünce herhangi bir mobil uygulaması bulunmuyor, bu noktada dikkatli olmanızda fayda var, bilmediğiniz eklentileri indirmeyin. Başvuru burada Google Chrome Öyle olsa bile güvenlikten ödün vermeyin, önlem alın ve eklentiyi buna göre ekleyin. Farklı eklentileri indirirken iki kere düşünmekte fayda var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın