Instagram Hesabım Askıya Alındı Kod Gelmiyor 2024 Çözümü

Bu mesajı görürseniz; Instagram hesabınıza erişmeye çalıştığınızda 'Geçici Olarak Engellendi' mesajı alırsanız bunun nedeni Instagram'ın hesabınızı devre dışı bırakmasıdır. Instagram hesabım askıya alındı, kod gelmiyor Eğer öyleyse, ayrıntılara bakalım. Instagram hesabınız askıya alındıysa ve doğrulama kodu almıyorsanız durumu çözmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Instagram Hesabımı Neden Askıya Aldı?

Instagram hesabınızın askıya alınma nedenlerinin çözümlerini tüm detaylarıyla anlattık. Sebep 1. Şüpheli davranışlar ve olağandışı beğeniler veya takipler, Instagram'ın şüpheli davranışla işaretlenmesi durumunda hesabı askıya alacaktır. Bu davranış; Kısa sürede çok sayıda hesabı takip etmek ve takibi bırakmak Çok fazla gönderiyi etiketlemek ve beğenmek Çok hızlı yorum yapmak Instagram'ın saatte 350 beğeni sınırı olduğunu unutmayın. Sebep 2. Instagram'daki bazı işlemlerinizi (örneğin gönderileri beğenmek) tamamlamak için üçüncü taraf bir uygulama kullanmak veya web sitesinin üçüncü taraf bir uygulamayı kullanması, hesabınıza zarar verebilir. Instagram hesabınızı askıya aldıysa askıya alma işlemini kaldıramazsınız. Askıya alınmaya 'itiraz' edebilir ve Instagram'ın kararını yeniden gözden geçirmesini talep edebilirsiniz. Instagram kodu buradan gelmiyorsa https://webhakim.com/instagram-guvenlik-kodu-gelmiyor-sorununa-kesin-cozum.html bakabilirsin.

Instagram Hesabım Askıya Alındı, Kod Gelmiyor

Askıya alma işlemi geçici olduğundan beklemeniz tavsiye edilir. Askıya alma işleminiz hatalıysa, Instagram itirazınızı alır almaz profilinizi etkinleştirecek ve bilgilerinizi doğrulayacaksınız. Bu iki formu doldurabilirsiniz.

İtiraz Formları 👇

İtiraz formu 1: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 İtiraz formu 2: https://www.facebook.com/help/instagram/contact/606967319425038 Instagram Kodu gelmiyor diyorsanız çözümler 👉 Ancak, Askıya alınmanıza itiraz ederseniz uygulama, isteğinizi reddedebilir ve hesabınızı kalıcı olarak yasaklayabilir.

ÇÖZÜM

Instagram hesabınız askıya alındıysa ve doğrulama kodları alamıyorsanız doğrulama sürecini çözüme kavuşturmak için Instagram'ın resmi destek kanallarını kullanmanız önemlidir. Hesabınızın güvenliğini sağlamanın ve geri almanın en etkili yolu budur.
Ayrıca Instagram ile ilgili diğer konulara da aşağıdan bakabilirsiniz:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*