Tango Hesap Silme Linki (Hesap Silinmiyor) Çözümü

Günümüzde eskisi kadar popüler olmasa da dünya çapında milyonlarca kullanıcı Tango ile arkadaşlarıyla ve sosyal çevreleriyle sohbet edebilir, SMS veya görüntülü görüşme yapabilir. Bu uygulamayı uzun zamandır kullanıyorsunuz ama şimdi tango hesap silme bağlantılar Zamanının geldiğini mi düşünüyorsun?

Tango Hesabı Silme

Tango Hesap Silme Bağlantısı: https://help.tango.me/en/articles/2985296-how-do-i-delete-my-tango-account (Türkçeye çevirebilirsiniz.) 1- Öncelikle; Profil sayfanızı açın. 2- Daha sonra Ayarları aç (sağ üstteki dişli simgesine tıklayın) 3- Hesap ayarları girmek. 4- Daha sonra Hesabı sil Düğmeye bas. 5- Son olarak nedenini seç ve onaylayın.

Tango Hesabının Silinmesine İlişkin Uyarı

Yukarıdaki adımlar tek tek takip ettikten sonra ve Göndermek Düğmeye tıkladıktan sonra hesabınız artık 3 gün içinde engellendi ve 17 gün sonra tamamen silinecektir.. Eğer istersen 17 gün içinde Sisteme tekrar giriş yaparak inaktif durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Hesabınızı etkinleştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.. Ama tekrar söylemek gerekirse; 17 gün sonra artık sisteme giriş yapamayacaksınız!
Telefon numarası: Telefon numaranızı yazın. Telefon numaranızı yazarken Ülke Kodu, Alan Kodu ve Telefon Numarası şeklinde yazmalısınız. Örnek: +905555555555
Ad Soyad: Bu alana adınızı ve soyadınızı yazın.
E-posta Adresi: Bu alana e-posta adresinizi yazın.
Ülke: Bu bölümde ülkenizi seçin.
“Tango'yu bırakmana ne sebep oldu?” Bu alanda size Tango hesabınızı neden kapatmanız gerektiği sorulmaktadır. Buradaki seçeneklerden herhangi birini seçin.
“Tango'yu ne için kullandın?” Bu alanda neden Tango kullandığınızı soruyorlar. Bu yüzden kutuyu işaretleyerek formu doldurmaya devam edin.
“Cinsiyetin ne?” Bu bölümde cinsiyetinizi belirtmeniz istenmektedir.
“Bu hesap silindikten sonra muhtemelen hangi uygulamayı kullanacaksınız?” Bu alanda hesabınızı kapattıktan sonra hangi uygulamayı kullanacağınızı soruyor.

Tango Oturumu Kapat

Tango uygulamasında Formun Özellikler sekmesinde Menü Erişimi > Erişilebilir Menü Öğeleri'ni seçin. Değer sütununa tıklayın. Erişilebilir Menü Öğeleri iletişim kutusunda Oturum Kapatmayı devre dışı bırakmak (işaretini kaldırmak) için tıklayın. İletişim kutusunu kapatmak için Tamam'ı tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın