Valorant Hata Kodu 59 (Güncel) 2023

Valorant, 2 Haziran'da tüm dünyaya ücretsiz olarak sunuldu. Bunun üzerine sunucuları bir anda dolmaya başladı. Aniden oyuna girmek isteyen oyuncular valorant hata kodu 59 Karşılaştılar. Bu hatayı nasıl çözebiliriz. Böyle bir hatayla karşılaşırsanız detaylara bakalım.

VALORANT Sunucuları Kaldı mı?

valorant hata kodu 59

Lol oyununun yapımcısı Riot Games tarafından geliştirilen oyun, 2 Haziran'da tüm dünyadaki oyunculara ücretsiz olarak sunuldu. Hal böyle olunca saat 18:00 sıralarında sunucular bir anda ortadan kayboldu. Oyuna girmek isteyen oyuncular hata kodu:59 Karşılaştılar. Hataya neyin sebep olduğu bilinmemekle birlikte, Riot Oyunları Kısa bir açıklama yaptı. Açıklamada: “Geçtiğimiz saatlerde tespit edilen hataların giderilmesi için sunucularda acil bakım çalışması yapıyoruz. Sorunun bir saat veya daha kısa sürede çözülmesini bekliyoruz.” açıklamasını yaptı.
Valorant sunucu durumu kontrol sayfası: https://status.riotgames.com/?locale=tr_TR&product=all

Bu kodları diğer Hata Çözümleri için kullanabilirsiniz.

Bu kodları cmd'ye kopyalayabilirsiniz. Bu durumda sorun Valorant sunucularından kaynaklanmıyorsa modemden yeni bir IP almanız gerekebilir. Aynı zamanda interneti de tazeleyeceksiniz. Cmd komutları yazımızdaki ağ komutlarını tek tek cmd'ye yapıştırın. Bu durumda sorun Valorant sunucularından kaynaklanmıyorsa modemden yeni bir IP almanız gerekebilir. Aynı zamanda interneti de tazeleyeceksiniz. Yazımızdaki Cmd komutları ağ komutları Bunları tek tek cmd'ye yapıştırın. Yazıya ulaşmak için: https://webhakim.com/cmd-komutlari.html

Valorant Hata Kodu 59 Çözümü

Bilindiği üzere Valorant kapalı beta olarak oyunculara sunuluyordu. Bu nedenle oyuncular maçı sabırsızlıkla bekliyordu. Oyun ücretsiz olarak sunulduğunda aniden çöktü. Peki 59 hata koduna bir çözüm var mı?? Riot Games sunuculardaki sorunu çözdükten sonra oyuna tekrar girebileceksiniz. Valorant sunucularının saat 19.00 civarında aktif hale gelmesi bekleniyor. Yani şu anda beklemekten başka çare yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*