Whatsapp Çevrimiçi Kapatma [Görünüm Nasıl Gizlenir?] Güncel

Whatsapp çevrimiçi kapatma İlk olarak Ayarlar'a tıklayın. Gizlilik bölümüne tıklayın. Durum adımlarını izleyin. Buradan Kişilerim seçeneğini seçerseniz tüm kişileriniz çevrimiçi olup olmadığınızı görebilir. Burada “kişiler” yerine “hiç kimse” yazanı seçin. Bu şekilde çevrimiçi özelliğini kapatmış olursunuz.

Whatsapp Online'ı Kapatma

WhatsApp çevrimiçi görünümü nasıl gizlenir?Size farklı işletim sistemlerini ayrıntılı olarak göstereceğiz.

WhatsApp Mavi Tik iPhone'u Devre Dışı Bırak

WhatsApp'ı açın ve sağ alt köşeye tıklayın. “Ayarlar” Ardından dokunun “Fatura” Sonunda dokunun “Güvenlik” alt tarafa dokunun “Faturayı Oku” Oradaki parçaya dokunarak devre dışı bırakın.

WhatsApp Mavi Tik Android'i Devre Dışı Bırak

WhatsApp uygulamasını açtıktan sonra alt kısımdaki “Ayarlar” bölümüne gidin. Daha sonra “Hesap”a tıklayın. Son olarak “Gizlilik” bölümüne dokunduktan sonra “Faturaları Oku” seçeneğini devre dışı bırakın.

Whatsapp Yakında Görüldü Video

WhatsApp Mesajlarını Karşı Tarafın Haberi Olmadan Okumanın Başka Bir Yolu Var mı?

Whatsapp Yakında Görüldü

Bildiğiniz gibi teknolojiye ve uygulamaların yaptığı güncellemelere ayak uyduramıyoruz. Yeniliklerin olmadığı bir gün geçmiyor. WhatsApp uygulamasının getirdiği mavi tik özelliğiyle karşı tarafın gönderdiği mesaj artık karşı tarafa mavi tik aracılığıyla bildiriliyor.
Sorun şu ki yorgun olabiliriz, yapacak işlerimiz olabilir, biz de mesajı okumak istiyoruz.ama cevap vermek istemiyoruz, bu sefer mesajı okuyoruz ve cevap vermiyoruz. Karşı taraf mesajı gördüğünü cevap vermediğini söylüyor, biz de biraz kurnazlık yapıp mesajı okumak istiyoruz ve aynı zamanda karşı tarafa da haber verelim ki en azından mesaj attığını söylesin. mesajı görmedi. Aslında bunu yapmanın bir veya iki yolu daha var. Telefonu uçak moduna alabilirsiniz. İnterneti, wifi'yi veya verileri kapatın ve daha sonra okuyabilirsiniz. Bu uygulama aracılığıyla WhatsApp widget'ını kullanabilir ve gelen bir mesajı okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın