WhatsApp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım? [Uygulaması] 2023

WhatsApp'ta engellenip engellenmediğimi nasıl anlarım? Öncelikle şunu belirtelim ki, sizi engelleyen kişinin son görülme durumunu ya da çevrimiçi durumunu sohbet ekranında göremiyorsunuz. Ayrıca bu kişinin profil fotoğrafında yaptığı değişiklikleri de göremezsiniz. Sizi engelleyen kişiye göndereceğiniz mesajlar her zaman tek onay işaretiyle kalacaktır.

WhatsApp'ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

WhatsApp'ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

WhatsApp'ta engellenip engellenmediğimi nasıl anlarım? sorusunu soruyorsanız aslında birden fazla yöntem var. Hepsine tek tek bakalım. Bu arada WhatsApp'ı engelleyen kişinin durumunu nasıl göreceğinizi merak ediyorsanız: https://webhakim.com/whatsapp-engelleyen-kisinin-durumu-nasil-gorulur.html bakabilirsin.

1- Mesajın Okundu ve İletildi Durumunu Kontrol Edin

WhasApp uygulamasında engellendiniz Kişiye mesaj gönderdiğinizde yanıt alamazsanız onay işaretini arayın. Mesaj attığınızda 2 tik alıyorsanız yanlış düşünüyor olabilirsiniz. 2 tik, mesajın karşı tarafa gönderildiği anlamına gelir.
Sizi rahatsız edebilecek bir detay var, tek tık olsa karşı taraf Son görülme tarihini ve çevrimiçi durumunu göremiyorsanız Engellenmiş olabilirsiniz.

WhatsApp 2020'de engellenip engellenmediğimi nasıl anlarım?

2- Başka Numaradan Arama

Diğer bir yöntem ise başka bir telefon numarasından kontrol etmektir. WhatsApp'ta engellendiğinizi düşünüyorsanız kişinin telefon numarasını WhatsApp uygulaması olan başka bir numaraya kaydedin. Kişinin profil bilgilerini kontrol edin. Çevrimiçi, son görülme ve güncel profil fotoğrafı Görülürse bu kişi sizi engellemiş olabilir.

3- Son Görülme Durumunu Kontrol Edin

Seni engellediğini düşündüğün kişi Sohbet sayfaya girin. Son görülme tarihine bakın.
Son görülme tarihi mevcut değilse engellemiş olabilir. Ancak WhatsApp'ın Gizlilik Ayarları bölümünde son görülme saatini kapatmış olabilir.

Olumsuz: Birisi sizi engellediyse çevrimiçi olarak görünmez.

4- Numaranız yanlışlıkla silinmiş olabilir!

Onun WhatsApp'ı Gizlilik ayarları Bu bölümde kişinin durumu ve mevcut profil fotoğrafı yalnızca kişi listesindeki kişiler tarafından görülebilmektedir. Üstelik kendi telefon rehberinde kayıtlı olmayanlar profil kapatıldı araç. Whatsapp üzerinde güvenlik Ayarları yalnızca rehberinde kayıtlı kişilere açık olacak şekilde güncelleyen kişinin son görülme tarihine, profil fotoğrafına ve durumuna bakın. Bu bilgiyi göremiyorsanız veya farklı bir numaradan baktığınızda görünüyorsa engellenmiş olabilirsiniz.

WhatsApp'ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım? Başvuru

WhatsApp uygulamasında gizlilik çok önemlidir. Bunu uygulamalarla anlayabilirsiniz. Ancak uygulamaların güvenilirliği açısından herhangi bir garanti bulunmamaktadır.

Beni kim engelliyor?

Bunu pratik yaparak anlayabilirsiniz. Burada çok daha ayrıntılı olarak https://webhakim.com/whatsapp-engelleyenleri-gorme.html inceleyebilirsiniz. Uygulama indirebilirsin.

WATrace

Engelleyicileri WATrace uygulamasıyla da görebilirsiniz. WATrace indirmek

WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Nasıl Mesaj Gönderilir?

WhatsApp'ta sizi engelleyen kişiye nasıl mesaj gönderilir? Karşı tarafa çok basit bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz. 1- Öncelikle WhatsApp uygulamasına Ona sahip olan birine ihtiyacım var. Bu kişiye mesaj gönderebilirsiniz. 2- Daha sonra siz, arkadaşınız ve sizi engelleyen kişiden oluşan bir grup oluşturulmalıdır. Sen engelleyen kişiye Arkadaşınız grup üzerinden mesaj göndermek için köprü olacaktır. 3- Grup oluşturabilirsiniz ve arkadaşınız sizi ve sizi engelleyen kişiyi ekledikten sonra gruptan ayrılabilir. Bu sayede siz ve seni engelliyor kişi kalacak. 4- İstediğiniz şekilde mesaj gönderebilirim ve konuşabilirsin.
Olumsuz: Bu şekilde yapmak en güvenilir yol olacaktır, bazı kullanıcılar WhatsApp'ta engellendiğimi nasıl anlarım uygulamasıyla farklı yollar arıyor, güvenliğiniz için bunlara güvenmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın