Among Us Sistem Gereksinimleri (Minimum ve Önerilen) Kaç GB?

Among Us, çok oyunculu moduyla arkadaş grupları ile oynanabilen bir oyun haline geldi ve öyle de kaldı. Peki oyunu daha iyi oynamak için neye ihtiyaç var? Senin için Among Us sistem gereksinimleri Listeyi yaptık. 2018 yılında piyasaya sürülen Among Us gerçek değerine 2020 yılında ulaştı. Bir anda patlama yaparak şimdiden dünyanın en çok oynanan oyunları listesine girdi.

Among US Hakkında

Among US Hakkında İndir

Among Us hem PC'de hem de mobilde oynanan bir oyundur. Steam üzerinden oynamak isterseniz 10,50 TL ücret bulunmaktadır. Hayır, akıllı telefonlarda oynamak istiyorsanız ücretsizdir.
Aramızda Zaten görsel efektleriyle de birçok yerde adından söz ettiriyor. Bilindiği üzere piyasaya çıkan bu oyun şu sıralar yeni oyuncularla buluşuyor. Dörtlü gruplar halinde oynanan oyunda arkadaşlarınızla birlikte düşmanlarınızı öldürebiliyorsunuz.

Among Us PC Özellikleri

Among Us PC Özellikleri
Among Us genel olarak bilgisayarda oynanabiliyor. Bu bir oyun. Bu arada bilgisayarın donanım özellikleri de önemli. Üstelik Among Us oynamak isteyen bir kişinin öncelikle bilgisayarının Among Us sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını bilmesi gerekiyor. Among Us, sistem gereksinimlerinin bilgisayar donanım özellikleriyle uyumlu olması durumunda indirilebilir.

Among Us Minimum Sistem Gereksinimleri

Among Us Sistem Gereksinimleri

İşlemci: SSE2 Command Ses Desteği İşletim Sistemi: Win 7 SPI+ Bellek: 1 GB RAM Depolama: 250 MB DirectX: Versiyon 10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*