Online Video Düzenleme Ücretsiz [Müzik Ekleme Programı] Movie Maker

Çevrimiçi video düzenleme Ücretsiz müzik ekleme programı ile videolarınızı çok kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bir video düzenleme programı olan Movie Maker, çevrimiçi en iyi çevrimiçi video düzenleme web sitesidir. Büyük video klipleri, görüntüleri ve ses dosyalarını yüklemenize, bunları ayrı ayrı düzenlemenize ve zaman çizelgesi tarzı bir arayüzde düzenlemenize olanak tanır. Videonuza profesyonel bir görünüm kazandırmak için filtreler, karartmalar ve hatta telifsiz müzik vardır.

Movie Maker Çevrimiçi Video Düzenleme

Biten videonuz çevrimiçi paylaşıma hazır şekilde MP4 formatında dışa aktarılır. Movie Maker ÇevrimiçiAlışılmadık arayüze alıştığınızda mükemmeldir.

Genel Bakış

çevrimiçi video düzenleme

Movie Maker Online mükemmel, ancak site çok sayıda reklam tarafından destekleniyor ve nereden başlayacağınız belli değil.
'Müzik', 'Arka Plan', 'Temel' ve 'Metin' başlıkları ile Solda sarı bir dikdörtgen ve sağda ayrı bir sarı sütun görene kadar tüm düğmeleri ve metni aşağı kaydırmanız gerekir. Videonuz için bir zaman çizelgesi olacak.

Video yükle

çevrimiçi video düzenleme

Bir video klip eklemek için onu sağ sütuna sürükleyip bırakın. Burada görünecek ve bir dizi küçük resim içeren 'Ana' başlığı altındaki zaman çizelgesine eklenecektir. Yeni yüklenen klibi düzenlemek için farenizi 'Ana Sayfa' sütunundaki klibin üzerine getirin ve görünen dişli çark simgesini tıklayın.

Videolarsen Düzenlemek

çevrimiçi video düzenleme
Şimdi video boyutunu değiştirmek, filtreler ve karartmalar uygulamak, ses seviyesini ayarlamak, yakınlaştırma efektleri eklemek ve hızını değiştirmek için bir dizi kontrol göreceksin.

Oturum Eklemek

çevrimiçi video düzenleme
Ses dosyalarını tıpkı video kliplerde olduğu gibi sürükleyip bırakarak yükleyebilirsiniz. Ancak Movie Maker Online aynı zamanda çeşitli telifsiz parçalar da sunuyor. Ana editör sayfasında kontrollere gidin ve 'Telif hakkı olmayan müzik'e tıklayın. Geniş bir klip listesi görmek için aşağı kaydırın, videonuza uygun bir şey seçin. Önizlemek için birinin yanındaki oynat simgesini tıklayın, ardından istediğiniz parçayı bulduğunuzda artı simgesini tıklayın.
Müzik projenize eklenir ve videonun uzunluğuna uyacak şekilde kesilir. Videonuzun mevcut sesinin yerini almaz ancak en üstte yer alır.

Tanışmakiçinde Eklemek

çevrimiçi video düzenleme
Videonuza bazı başlıklar, altyazılar eklemek ister misiniz? Farenizi ana zaman çizelgesinin üzerine getirdiğinizde küçük bir metin giriş kutusu göreceksiniz. Buraya bir şeyler yazın ve artı simgesini tıklayın, ardından zaman çizelgesine doğru aşağı kaydırın. 'Metin' başlığı altına eklendiğini göreceksiniz. Metnin ne zaman görüneceğini belirlemek için yukarı ve aşağı sürükleyebilirsiniz. Daha sonra gönderi metnini ayarlamak, konumu ve boyutu değiştirmek ve filtreler uygulamak için 'Metin' başlığı altındaki seçenekleri kullanın.

yayhamur

çevrimiçi video düzenleme
Yukarıda açıklanan yöntemleri kullanarak birden fazla Daha fazla video klip, ses dosyası, resim ve metin parçacıkları ekleyebilirsiniz. Projenizden memnun kaldığınızda sıra onu dışa aktarmaya gelir. Yeşil “Yap ve indir” düğmesine tıklayın.
Uzun videoların işlenmesi biraz zaman alacaktır. Bu nedenle 'Film hazır olduğunda bana haber ver' metin kutusuna e-posta adresinizi girmek isteyebilirsiniz. Ancak tarayıcı sekmesini kapatmayın. İşlem tamamlandıktan sonra 'Filmimi İzle'yi tıklayın. Sonuçtan memnunsanız mavi 'İndir' düğmesini tıklayın; Facebook, YouTube veya seçtiğiniz herhangi bir platform aracılığıyla paylaşmaya hazır şekilde PC, Mac veya MP4 formatında kaydedilecektir.
çevrimiçi video düzenleme Movie Maker Online web sitesine gitmek için burayı tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*