Bilgisayardan Snapchat Açma (Kesin Çalışıyor)

Snapchat'i bilgisayardan açın İşlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlara bakalım. Bu arada Snapchat, rakipleriyle karşılaştırıldığında kısa sürede en popüler fotoğraf paylaşım platformlarından biri haline geldi. Uygulama, kullanıcıların sınırlı bir süre için fotoğrafları/videoları arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak tanır. Daha sonra otomatik olarak sunucudan kaybolur. Bu benzersiz özelliği ve sezgisel arayüzü sayesinde Snapchat, hem Google Play Store'dan hem de Apple App Store'dan milyonlarca kez indirildi. Öte yandan Snapchat yalnızca akıllı telefonlarda kullanılabiliyor; Bu, Snapchat'i yalnızca uyumlu bir iOS veya Android cihazı taşıdığınız sürece kullanabileceğiniz anlamına gelir. Fakat, PC için Snapchatİndirmenin mümkün olup olmadığını da bilmek isteyen birçok kullanıcı var. Eğer siz de onlardan biriyseniz bu rehber tam size göre. Bu yazımızda Snapchat'i PC'nizde (Windows veya Mac) çalıştırmanıza yardımcı olacak farklı çalışma çözümlerini açıklayacağız. O halde daha fazla uzatmadan başlayalım.

Windows'ta Snapchat nasıl açılır?

Windows sisteminde Snapchat oynamanın en kolay yollarından biri akıllı telefonunuzu PC'ye yansıtmaktır. Bunu yapmak için iMyFone MirrorTo'yu kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun ekranını PC'nize yansıtmanıza ve Snapchat içeriğini daha büyük bir ekranda izlemenize olanak tanıyan, Android için özel bir ayna uygulamasıdır. İdeal olarak araç, Asphalt ve PUBG gibi Android oyunlarını daha büyük ekranda oynamak isteyen oyuncular için uygun bir seçimdir. Ancak kapsamlı işlevselliği nedeniyle telefonunuzun ekranını yansıtmak ve PC için Snapchat'i çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Android'e Ayna Ayrıca ekran yansıtma aracını da kullanabilirsiniz. İşte iMyFone MirrorTo'yu kullanarak Windows sisteminizde snapchat oynatmak için adım adım işlem.

İlk adım: Başlamak için öncelikle yazılımı sisteminize yükleyin ve başlatın. USB kablonuzu alın ve akıllı telefonunuzu PC'ye bağlayın.

İkinci adım: Bağlantı başarıyla kurulduğunda araç, cihazınızı otomatik olarak algılar. Bu noktada cihazınızdaki USB ayarlarını “Dosya Aktar” olarak değiştirin.

Snapchat'i Bilgisayardan AçmakDosyaları Aktarma

Adım üç: Devam etmeden önce akıllı telefonunuzda USB Hata Ayıklamayı etkinleştirdiğinizden emin olun. Bunu yapmak için “Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri”ne gidin ve ardından “USB Hata Ayıklama”nın yanındaki anahtarı etkinleştirerek etkinleştirin.

Snapchat'i Bilgisayardan Açmak

Adım dört: Şimdi PC ekranınızda gördüğünüz açılır pencerede “Aç” seçeneğine tıklayın. Bu, akıllı telefonunuza iMyFone MirrorTo apk'yı yükleyecektir.

Snapchat'i Bilgisayardan Açmak
Bu kadar; Telefonunuzun ekranı artık PC ekranına yansıtılacak ve Snapchat gibi tüm içeriklere kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Emülatörlerle Mac'te Snapchat Nasıl Oynanır?

Aynalama uygulamasının yanı sıra, Snapchat'i PC'de oynatmak için bir emülatörle de kullanabilirsiniz. Bilmeyenler için emülatör, kullanıcıların bir telefon ortamını PC'de taklit etmesini sağlayan özel bir uygulamadır. Bu, telefonunuzdaki tüm uygulamaları (Snapchat dahil) PC'de sorunsuzca çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. Seçebileceğiniz farklı emülatör türleri olsa da aşağıdaki iki araç en güvenilir seçeneklerdir.

LDPlayer'ı kullanın

LDPlayer, öncelikle kullanıcıların Windows sistemlerinde Android oyunları oynamasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir Android emülatörüdür. Araç, PC'deki Android işletim sistemini tamamen simüle eder ve kullanıcıların tek tıklamayla farklı uygulamaları indirmesine olanak tanır. Emülatör kullanmanın en önemli faydalarından biri akıllı telefonunuzu sisteme bağlı tutmanıza gerek kalmamasıdır. Emülatör, sisteminize sanal bir Android cihazı kuracağından, telefonunuz yanınızda olmasa bile PC için Snapchat'i çalıştırabileceksiniz. LDPlayer Android emülatörünü kullanarak Snapchat'i PC'de nasıl çalıştıracağınız aşağıda açıklanmıştır. Bilgisayarınıza LDPlayer'ı indirip yükleyin. Daha sonra uygulamayı başlatın ve kurulum işlemini tamamlayın.
Snapchat'i Bilgisayardan Açmak
Şimdi LDPlayer penceresindeki arama çubuğuna tıklayın ve Snapchat'i arayın. Uygulamayı yüklemek için “İndir” butonuna tıklayın.
Snapchat'i Bilgisayardan Açmak
Uygulama yüklendikten sonra Snapchat kimlik bilgilerinizle oturum açın. Snapchat artık bilgisayarınızda çalışmaya başlayacak ve tüm içeriğine sorunsuz bir şekilde erişebileceksiniz.

BlueStacks'ı kullanın

BlueStacks, LDPlayer gibi, bir Android ortamını simüle etmek ve PC'de Snapchat gibi uygulamaları çalıştırmak için hem Windows hem de macOS'ta çalıştırabileceğiniz başka bir Android emülatörüdür. LDPlayer ile karşılaştırıldığında BlueStacks, geniş bir müşteri tabanına sahip, nispeten daha popüler bir Android emülatörüdür. Daha geniş popülaritesi nedeniyle daha az hataya ve daha sorunsuz işleme tanık olacaksınız. BlueStacks kullanarak PC'de Snapchat'i çalıştırmanın ayrıntılı süreci. BlueStacks'ı sisteminize yükleyerek başlayın. Kurulum işleminin tamamlanması birkaç dakika sürecektir.
Snapchat'i Bilgisayardan Açmak
Araç başarıyla yüklendikten sonra, Google Play Store gibi hizmetlere erişmek için Google hesabınızı (normal bir Android cihaz gibi) kurmanız gerekir. Google hesabını kurduktan sonra Google Play Store'u açın ve Snapchat'i arayın. Snapchat'i yüklemek için “İndir” düğmesine tıklayın.
Snapchat'i Bilgisayardan Açmak
Son olarak, hesabı ayarlamak ve Snapchat'i PC'de çalıştırmak için Snapchat kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
Snapchat'i Bilgisayardan Açmak

Bonus İpucu: Bilgisayarda Oturum Açamıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Artık ister BlueStacks ister LDPlayer olsun bir Android emülatörü çalıştırırken bilgisayarınızın beklenmedik hatalarla karşılaşma olasılığı çok yüksektir. Çünkü emülatör ağır bir uygulamadır. Çok fazla bilgisayar kaynağı tüketir. Bu nedenle zaman zaman bilgisayarınıza giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumda sorunu çözmenin en kolay yolu bilgisayarı yeniden başlatmak olacaktır. PC'yi yeniden başlattığınızda emülatörün arka plan işlemleri otomatik olarak sona erecek ve bir daha aynı sorunla karşılaşmayacaksınız.

Sonuç olarak

Snapchat'in Y kuşağı ve Z kuşağı arasındaki popülaritesi benzersizdir. Gençler her gün 4-5 saatlerini Snapchat akışlarında gezinerek ve farklı arkadaşlarıyla gruplar oluşturarak geçiriyorlar. Şu an itibariyle Snapchat'in tek dezavantajı PC için mevcut olmamasıdır.
iMyFone MirrorTo ile artık PC için Snapchat'i çalıştırabilir ve Snapchat profilinize daha büyük bir ekranda erişebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*