CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma Kodu ve Bütün Yöntemleri

Counter Strike denilince duygulanmayan yoktur. Özellikle çocukluğu 2000'li yılların başına denk gelen nesil için Counter Strike'ın ayrı bir yeri var. Oyunun 1.6 sürümü hala çoğu oyuncunun bilgisayarında yüklü. Bilenler bilir, Counter Strike'ın sunduğu en büyük yeniliklerden biri de zamanına göre birçok özelleştirme özelliği sunmasıydı. Silahın tutulacağı elin seçilmesi de bu kişiselleştirme özelliklerinden biridir. Cs 1.6 silahı sağ el Bu işlem aynı zamanda kullanıcıların genel olarak tercih ettiği bir seçenektir.
cs 1.6 silahı sağ ele koymak

Ancak bazen silahı tutan elin değiştirilmesi istenmeden yapılan bir olay olabilir. Örneğin normalde silahı sağ elinizde tutarken bir anda silahın sol ele aktarıldığını görüyorsunuz. Bu genellikle farklı distribütörler tarafından sunulan CS 1.6 sürümlerindeki hatalardan kaynaklanır. Ayrıca bazı sunucularda oyuna eklenen modlanmış silahlar, görünümler ve ek özellikler de bu hataya neden olabilir. Çözüm oldukça basit.

Cs 1.6 Silah Sağ El Komutu

CS 1.6'da tüm ayarları yapmanın en kısa yolu konsolu açıp istenilen ayara ilişkin komutu girmektir. Diğer tüm ayarlarda olduğu gibi silahı sağ elde tutma komutu vardır. Bu komutun kullanımı şu şekildedir; İlk önce konsolu açın. Konsolu açmak için tırnak işareti() tuşuna basabilirsiniz. Konsol aracılığıyla şifre girişini etkinleştirmek için sv_cheats 1 Komutu yazın ve enter tuşuna basın.
cl_sağ el 1 veya 0 Komutu konsola yapıştırın ve enter tuşuna basın. Bu komut silahı sağ ele koyacaktır. İlginizi çekebilir: En Az Bilinen CS 1.6 Hileleri
Sağ Eldeki Cs 1.6 Silahı – Ayarlar Üzerinden
Yukarıda bahsettiğimiz komutla silah tutma elini değiştirme yöntemi her zaman işe yaramayabilir. Bu durumda yapılabilecek diğer bir işlem ise Ayarlar menüsünü kullanmaktır. Ayarlar menüsünden silahı sağ elle kullanmak için şu adımları izleyin: Öncelikle CS 1.6 menüsünde Seçenekler alanına tıklayın. Açılan menüde Çok Oyunculu sekmesi altında Gelişmiş Alana tıklayın.

cs 1.6 silahı sağ ele koymak

Açılan pencerede Silah Hizalaması alanını seçin. Sağlak seçeneğini seçin ve OK butonunu tıklayarak menüyü kapatın. Bu işlemden sonra silah sağ ele aktarılacaktır.

Cs 1.6 silahı sağ el
İlginizi Çekebilir: CS 1.6 Bot Dağıtım Süreci
Cs 1.6 Silahı Sağ Ele Koymak İşe Yaramıyorsa…
OLUMSUZ: Bazı durumlarda yukarıdaki adımlara rağmen silah canlı olarak ele geçirilemez. Bu noktada en hızlı ve etkili çözüm CS 1.6'yı bilgisayardan kaldırıp tekrar kurmaktır. Özellikle online sunucular üzerinden oyun oynuyorsanız bu sunuculardan CS dosya sistemine yüklenen dosyalar oyunun bütünlüğünü bozabilir ve bazı hatalar meydana gelebilir. Bu hataları düzeltmenin en hızlı yolu, halihazırda ücretsiz olarak sunulan CS 1.6'yı temiz bir şekilde yeniden yüklemektir. Bu yazımızda CS 1.6'da silahın sağ ele nasıl yerleştirileceği konusunda iki farklı yöntem gösterdik. İşlemle ilgili aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum sekmesini kullanarak bize iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın