WhatsApp Durumda Uzun Video Paylaşma (30 Saniye)

WhatsApp'ta uzun video paylaşın İşlemlerinizi kolaylıkla paylaşabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında bilindiği üzere video paylaşımı 30 saniye kuralına tabi. Kullanıcılar 30 saniyeden uzun videolar paylaşarak insanları mevcut durumları hakkında bilgilendirmek istiyor. Ancak bunun için 30 saniye kuralını aşmaları gerekiyor. Bunun için atılması gereken adımlar var. WhatsApp durumunu hem uygulamayla hem de uygulama olmadan 30 saniyeden fazla paylaşabilirsiniz.

WhatsApp'ta 30 Saniyeden Uzun Video Paylaşmak


WhatsApp'ta uzun video paylaşın Bu süreçte izleyiciler videolarınızı parçalar halinde izleyebilir. WhatsApp uygulamasında durum videoları için 30 saniyelik süre bölümler halinde ayarlanıyor. Öncelikle WhatsApp için Uzun Video Durumu uygulamasını indirin. Uygulamayı açın. galeri bölümünden yüklemek istediğiniz dosyayı seçin. video seçme. Videonun alt kısmından Naber Simgeye basın. Daha sonra videoda 30 saniye Parçalara ayrılmasını bekleyin. Videonun ayrılmış kısımlarından elde etmek istedikleriniz bölümler seçme. Nihayet Paylaşmak Düğmedeki videoları paylaşın. WhatsApp için Uzun Video Durumu, temel olarak uzun videoları 30 saniyelik bölümlere ayıran bir uygulamadır. Uygulamayla herhangi bir sınırlama olmaksızın WhatsApp Durumunda uzun videolar yayınlayın.

Uygulama Olmadan WhatsApp'ta Uzun Video Nasıl Paylaşılır

uygulama olmadan WhatsApp durumunda 30 saniyelik video paylaşın Ne yapılması gerektiğine bakalım. İlk önce WhatsApp Messenger Bölümü açın. Daha sonra Durum Bölüme gidin. Bu bölümde Profil fotoğrafında “+” Simgeye basın. Daha sonra galeriden bir video seçin. Bu bölümde videoyu seçtikten sonra üst kısma tıklayın. ilk 30 saniye alın. Burada 30 saniyeden itibaren geri kalanını kestikten sonra video Yayınla. Daha sonra galeriden Aynı videoyu tekrar seçin. Bu sefer bu bölümde 30 saniyeden itibaren önce kesin. Ancak daha uzun videolar paylaşmak istiyorsanız doğrudan WhatsApp üzerinden video gönderebilir veya videoları bulut depolama hizmetlerini (örn. Google Drive, Dropbox vb.) kullanarak paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız linki WhatsApp üzerinden paylaşabilirsiniz. Böylece alıcılar videoları izlemek için bu bağlantıları kullanabilirler.
İlgili İçerik:
WhatsApp Engelleyicileri Görmek, WhatsApp Mesaj Sayısını Öğrenmek (Hile) Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın