En İyi iOS Emülatörleri 2023 [Mac ve Windows] İNDİR

Bu yazımızda iOS ve iPhone sistemleri için kullanabileceğiniz emülatörlerden bahsedeceğiz. Daha önce ise ios emülatörü Eğer iOS üzerinde çalışan bir cihazınız yoksa ve iOS üzerinde çalışan bir cihaz almayı düşünüyorsanız bu emülatörler fikir edinmenize yardımcı olabilir.

En İyi iOS Emülatörü

Emülatörler Windows ve Mac'te çalışır. Web tarayıcısında çalışan bir emülatör bulmak bile mümkündür. Kısa bir bilgilendirme sürecinin ardından en iyi ios emülatörü Gelelim yazımıza.
ios emülatörünü indir

MobiOne Stüdyoları

Listemizdeki ilk iOS emülatörü MobiOne Studios'tur.. Başlamadan önce emülatörün geliştirilmesinin durdurulduğunu ancak indirildiğinde çalıştığını da ekleyelim.
Bu emülatör, kullanıcıların bilgisayarlarında çeşitli iOS uygulamalarını çalıştırmalarına olanak tanır.Uygulamalarını veya oyunlarını kolayca test etmelerine olanak tanır. Ayrıca emülatörde herhangi bir donanım sınırlaması yoktur. Yeterli hafıza ve işlemci alanına sahip herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Emülatör, akıllı telefonlar için çapraz platform uygulamaları geliştirmek isteyen geliştiriciler için de kullanışlıdır.
İndirmek

Akıllı yüz

PC'de iOS uygulamalarını çalıştırmak için başka bir emülatör Bu Smartface'tir. Bu emülatör daha profesyonel kullanıcılara odaklanmıştır. Bunun nedeni geliştiricilerin bu emülatörü iOS'ta uygulamalar geliştirmek için kullanmasıdır.
Smartface çoğunlukla profesyonel kullanıcıları ağırlıyor ve bu yüzden Emülatörün fiyatı 99 dolardan başlıyor, ancak denemek isterseniz ücretsiz bir sürümü de mevcut. Platformlar arası iOS uygulamalarınızı test etmeniz gerektiğinde en iyi sonuçları vereceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca Smartface, iOS'taki hemen hemen tüm özellikleri içeren tek emülatördür.
İndirmek

Uygulama.io

App.io, Windows'ta çalışan popüler iPhone emülatörlerinden biridir. Emülatörün en büyük avantajı tamamen ücretsiz olmasıdır. Ücretsiz olmanın ötesinde, emülatör basit ve kullanımı kolaydır. Kurulumu kolaydır ve bu nedenle hemen hemen herkes tarafından kurulabilir.
İndirmek

iPad'li

Adından da anlaşılacağı gibi iPad için oluşturulmuş bir emülatördür.. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. iPadian yalnızca hobiciler ve meraklılar için değil aynı zamanda profesyoneller için de çok faydalıdır. Sistem belleğinizi ve işlem gücünüzü aşırı kullanmaz. Stabil çalışıyor.
İndirmek

Appetize.io

Appetize.io, iOS uygulamalarını PC'de çalıştırmak için benzersiz bir iOS emülatörüdür. İOS uygulamalarını çalıştırmanıza olanak tanır, aynı zamanda kullanıcıların bu emülatör aracılığıyla bulut üzerinde platformlar arası uygulamalar geliştirmesine de olanak tanır. Emülatörü indirmek ve kullanmak ilk 100 saat boyunca ücretsizdir. Ancak bundan sonra sizden saat başına 0,05 ABD doları tutarında nominal bir ücret tahsil edilecektir. Bu, birçok insanın işini kolaylaştırmayı amaçlayan bir emülatör için fena bir ücret değil.
İndirmek

HAVA iPhone

Adobe Air ile çalışan bir emülatör olarak görünür.
Bu emülatörün kurulumu ve kullanımı son derece basittir. Tek yapmanız gereken öykünücüyü indirmek ve AIR çerçevesiyle birlikte yüklemek. AIR iPhone'u kurulumdan hemen sonra sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
İndirmek

iPhone Similatörü

İlk kez iOS kullanacak ve oyun oynayacak kullanıcılar için idealdir. iPhone Simulator'un kullanımı kolaydır ve hem ileri hem de orta düzey kullanıcılar için çok uygundur. Oyun oynamak için yaratıldığından bu simülatördeki grafikler gerçekten iyi yaratılmıştır.
İndirmek

iMAME

iMAME, iPhone Similator gibi, uygulamaları test etmek yerine oyun oynamak amacıyla oluşturulmuş bir emülatördür.
Bilgisayarda iOS üzerinde çalışabilen oyunları oynamak isteyenler için benzersiz özellikler sunuyor. Ayrıca sisteminizi yormadan stabil bir şekilde çalışır.
İşin kötüsü simülatörün işletim sistemini kullanmayı amaçlamaması. Çok fazla oyun oynamaya odaklandığı için iOS'u tanımak isteyen kullanıcılara pek fazla seçenek sunmuyor. Ayrıca uygulama geliştirmek isteyen geliştiricilere de pek hitap etmiyor. Yine de iMAME, iOS için tüm oyunları çalıştıran oldukça iyi bir simülatördür. Android'e göre son derece zayıf. iOS emülatörü doğrudan işletim sistemini kullanmanıza imkan vermese de en azından fikir edinmenize yardımcı olacaktır. iOS açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olmadığı için geliştiricilerin iOS emülatörü ile iOS'u olduğu gibi kullanması mümkün değildir.
İndirmek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın