iPhone Ebeveyn Kontrolü Uygulaması (iOS ve iPad) 2024

iPhone ebeveyn kontrolü uygulaması Bu sayede çocuklarınızı çevrimiçi olarak takip edebilirsiniz. Aileler çocuklarını korumak için ebeveyn kontrolünü tercih ediyor. Çeşitli uygulamalar mevcuttur. Tüm ayrıntılara bakalım. iPhone'da ebeveyn kontrolü sağlamak için Apple'ın yerleşik olarak sunduğu “Ekran Süresi” özelliğini kullanabilirsiniz. Ekran Süresi, çocukların cihazlarında geçirdikleri süreyi izlemenize, belirli içeriklere sınırlar koymanıza ve belirli uygulamaların kullanım sürelerini belirlemenize olanak tanır.

iPhone Ebeveyn Kontrolü Uygulaması (iOS ve iPad)

İOS ebeveyn kontrolü uygulamasıyla hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan canlı konum takibi yapabilirsiniz.

Umobik

iOS cihazlara anında erişim sağlayarak çocuklarınızın takibini sağlayabilirsiniz. Burada ödenir Siteye Gidebilirsin.

AirDroid


AirDroidebeveynlerin çocuklarını dijital yaşamda ve çevrimdışı etkinliklerde korumasına yardımcı olur ve çocukları sağlıklı dijital alışkanlıklar geliştirme konusunda yönlendirir. Çocukların cihazlarında uygun zamanı verimli bir şekilde yönetebilir.
Toplam ekran süresini ayarlayabilirsiniz. Belirli uygulamalar için kurallar oluşturabilirsiniz.
Hatta tüm uygulamaları anında devre dışı bırakabilirsiniz. Ücretlidir.
Çocuğunuzun cihazının gerçek zamanlı konumunu takip edin. Konum geçmişini görüntüleyin.
Belirli coğrafi alanları ayarlayın ve çocuklarınız coğrafi sınırlarla korunan alanlara girdiğinde veya bu alanlardan çıktığında anında uyarı alın. Buradan siteye gidebilirsin.

Uzaktan Kamera ve Tek Yönlü Ses, çocuklarınızın çevresini mobil cihazları aracılığıyla uzaktan görüntülemenize ve dinlemenize yardımcı olacaktır.
Çocuğun cihazının geçerli ekranına bakmak için Ekran Aynalamayı da kullanabilirsiniz.
Çocuğunuzun cihazı herhangi bir uygulamadan bildirim aldığında, bildirim içeriğini eşzamanlı olarak alırsınız. Ebeveynler, WhatsApp, Twitter, Facebook Messenger vb. sosyal medya uygulamalarını takip edebilirsiniz. Bu arada, daha fazla ayrıntı burada https://webhakim.com/ebeveyn-uygulamasi.html bakabilirsin.

AirDroid Nasıl Kullanılır?

İlk önce AirDroid Ebeveyn Kontrolü ebeveynin cihazına düzenlemek. Kaydolun ve Giriş Yapın AirDroid Bir hesaba kaydolun ve ardından oturum açın. Çocuğun Cihazını Bağlayın AirDroid Çocuklar içinCihazı kurmak ve bağlamak için AirDroid Ebeveyn Kontrolübölümündeki talimatları izleyin. AirDroid Ebeveyn Kontrolü, ebeveynlerin çocukların cihazlarını daha iyi izlemesine ve yönetmesine yardımcı olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın