En iyi Ücretsiz Driver Güncelleme Programı 2023

Hepimizin bildiği gibi sürücü güncelleme araçları, Windows işletim sisteminin donanımla ilişkilendirilmesi için gerekli sürücü dosyalarını indirip yükler. Sürücülerinizi veya sürücülerinizi otomatik olarak güncellemek istiyorsanız, en iyi sürücü güncelleme programı Makalemiz size yardımcı olacaktır. Bu ücretsiz sürücü güncelleme programları, sürücülerinizi güncellemenizi kolaylaştırır. Sürücü güncelleme araçları, kullanıcıları üreticinin web sitesinde doğru sürücü dosyasını bulma zahmetinden kurtarır.

En İyi Ücretsiz Sürücü Güncelleme Programı

Sürücü güncelleme programları manuel olarak yapmak istemediğiniz tüm donanım aygıtlarını otomatik olarak güncelleyecektir. Bunun için sürücü güncelleme programı Yazımız tam size göre!
Önemli: Bilgisayarınızı tam performans ve güvenilirlikle kullanabilmeniz için sürücü güncelleme programı veya kurulum işleminin yapılması gerekmektedir. Bu yazıda paylaşılan yazılım tamamen ücretsizdir.
Olumsuz: Programları ücretsiz olarak indirmek için altı çizili başlıklara tıklayabilirsiniz.

1-Bluetooth sürücüleri

Bluetooth sürücüsünü Windows 11 ve 10'da güncelleyebilirsiniz. Sürücüleri güncellemek için ücretsiz sürümü veya premium sürümü kullanabilirsiniz. Ancak pro sürümünü satın alırsanız gelişmiş özelliklere sınırsız erişime sahip olacaksınız. Haftanın 7 günü, günün 24 saati tam para iade garantisi ve teknik destek alabilirsiniz.

2- Driver Booster 7 Ücretsiz

sürücü güncelleme programı
Driver Booster listemizin başında olmayı hak ediyor. Çünkü bedava Sürücü güncelleme yazılımları arasında en iyisi olduğundan emin olabilirsiniz.. Sürücü güncellemesi win10, win8 ve win7 gibi tüm işletim sistemlerinde stabil bir şekilde çalışabilmektedir. Güncel olmayan veya kaldırılmış sürücüleri bulabilir ve bunları yükleyebilir veya güncelleyebilir. Driver Booster çalışırken kahvenizi yudumlamak iyi bir fikir gibi görünüyor. İndirme işlemi yazılım üzerinden gerçekleştirilir. Bu, herhangi bir web sayfasına yönlendirilmeyeceğiniz anlamına gelir. Güncelleme işlemi sırasında eski sürücü ile yeni sürücü arasındaki farkları da görebilirsiniz. Bu sistem yapısıyla ilgilenen kişiler için gerekli bir özelliktir. Ayrıca Driver Booster, her güncellemeden önce hızlı bir şekilde sistem yedeğini alır ve olası bir uyumsuzluk durumunda eski sürücüye dönüşü tek tıklamayla yapabilecek kadar basit hale getirir. Driver Booster'ı indirmek için Driver Booster başlığına tıklayabilirsiniz..

3- Ücretsiz Sürücü İzci

en iyi sürücü güncelleme programı
Windows 10 sürücü güncelleme programı, gerekli tüm güncellemeleri otomatik olarak tarar ve güncellemeleri otomatik olarak indirir. Sizden herhangi bir onay beklemeden yeni sürücüyü otomatik olarak yükleyecektir. Listede bu şekilde bahsedebileceğimiz başka bir yazılım yok. Free Driver Scout'un bir diğer önemli özelliği de sürücüleri yedekleme ve geri yükleme yeteneğidir. Program, sürücülerinizin bir kısmını veya tamamını yedeklemenize ve gerektiğinde bunları daha sonra kolayca geri yüklemenize olanak tanır. Uygulamanın ayrıca sürücüleri dışa aktarma gibi belirli bir özelliği vardır. Diyelim ki Windows sürümünüzü değiştireceksiniz veya bilgisayarınıza format atacaksınız. Program içerisinde yer alan bir modül sayesinde sürücüleri flash belleğe aktarıp yeni işletim sisteminize güvenle kurabilirsiniz. Not: Free Driver Scout çok güzel bir program olmasına rağmen eski sürücüleri bulma konusunda Driver Booster kadar başarılı değildir. Bu yüzden listemizde ikinci sırada yer alıyor. XP dahil tüm Windows sürümlerinde başarıyla çalışır.

4- DriverPack Çözümü

en iyi sürücü güncelleme programı 2018
DriverPack, bu listedeki yazılımların çoğundan daha basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Yalnızca birkaç seçenek ve düğme vardır ve kesinlikle kafa karıştırıcı ekranlar veya seçenekler yoktur. Bu program toplu kurulumları ve otomatik kurulumları destekler, böylece kurulum sihirbazlarını kullanmanıza gerek kalmaz. DriverPack'i ilk açtığınızda, güncellemek istediğiniz tüm sürücüleri otomatik olarak mı yoksa manuel olarak mı indirip yükleyeceğinizi seçme olanağına sahipsiniz. DriverPack ayrıca bazı temel sistem bilgilerini ve önerilen uygulamaları sizin için indirip yükleyebilen bir yazılım indirme programı da içerir.

5- Snappy Sürücü Yükleyici

sürücü güncellemesi win10
Snappy Driver Installer, yukarıdaki DriverPack yazılımına benzer başka bir ücretsiz sürücü güncelleme aracıdır. Birçok farklı aygıt için birden fazla sürücüyü aynı anda indirebilirsiniz. Program indirildikten sonra güncellemeleri yüklemek için izninizi bekler. Sürücü dosyaları önceden indirilmişse kurulum işlemi internet bağlantısı olmadan da yapılabilir. Snappy Windows 10 sürücü güncelleme programının kullanımı oldukça kolaydır ve kurulum yapılmasına bile gerek yoktur. Bu, indirilen sürücüleri başka bir bilgisayara taşımak ve yüklemek için bir bellek çubuğu kullanabileceğiniz anlamına gelir. Snapper Driver Installer ayrıca reklamsızdır, indirme hızlarını sınırlamaz ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz kadar sürücüyü indirmenize olanak tanır. Bu program Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP'nin 32 bit ve 64 bit sürümlerinde başarıyla çalışmaktadır.

6- Sürücü Yeteneği

sürücü güncellemesi win10
Kolay kullanımlı arayüzü ile öne çıkan yazılım, son sürüm sürücüleri indirip yüklemenize olanak sağlıyor. Bu yazılım, eski ve eksik sürücüleri güncelleyebilir, bozuk olanları düzeltebilir ve yüklü tüm sürücülerinizin yedeğini alabilir. Ayrıca yeni sürücülerin sürüm numaralarını, içeriklerini ve yayın tarihlerini görmenizi sağlar. Ayrıca son derece basit olan bu yazılımın kurulumu da kolaydır. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda uygulama 5 saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelir. Yazılım Windows'un tüm sürümleriyle uyumludur.

7- DriverMax

Windows 10 sürücü güncelleme programı
DriverMax, güncel olmayan sürücüleri güncelleyebilen ücretsiz bir Windows programıdır. Ne yazık ki, birkaç alanda sınırlıdır. DriverMax, eski sürücüleri güncellemenin yanı sıra, mevcut yüklü sürücülerin bir kısmını veya tamamını yedekleyebilir, yedek sürücüleri geri yükleyebilir, sürücüleri geri alabilir ve bilinmeyen donanımları tespit edebilir. DriverMax, listelenen yazılımın bulamadığı bazı sürücüleri buldu. Bu, DriverMax'in çok yetenekli olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Not: DriverMax günde yalnızca iki sürücüyü ve ayda en fazla 10 sürücüyü indirmenize izin verir ve aynı anda yalnızca bir sürücüyü indirmenize izin verir. İçiniz rahat olsun, bu kısıtlamalar uygulamanın işlevselliğini ciddi şekilde etkilemiştir.

8- DriversCloud

Windows 10 sürücü güncelleme programı
DriversCloud, donanımınız ve yazılımınız için güncel olmayan sürücüler de dahil olmak üzere sisteminiz hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan bir web hizmetidir. Programın çalışma mantığı şu şekildedir: Siteden bilgisayarınız hakkında sistem bilgilerini toplayacak yazılımı indirip kuruyor ve bilgilere web üzerinden ulaşıyorsunuz. Web sitesinde sisteminizin özelliklerini görebileceğiniz birçok kategori bulunmaktadır. Ayrıca diğer yazılımların sunduğu temel özellikler arasında yer alan sürücü güncelleme programı build ID'si, yeni özellikler ve çıkış tarihi gibi pek çok bilgiye de ulaşabilirsiniz. Yazılım Windows'un tüm sürümlerinde çalışır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*