En İyi 5 Bluestacks Benzeri Programlar 2024

Bluestack oyunlar için en iyi emülatördür. Ancak bazen kullanmak istemeyebiliriz. Bu noktada sen bluestacks benzeri programlar Listeyi derledik, hepsine bakalım. Bluestacks gibi Android emülatörleri, bilgisayarınızda Android uygulamalarını çalıştırmanıza olanak tanır. İşte Bluestacks'a benzer bazı popüler Android emülatörleri:

Windows için Bluestacks En İyi Emülatörleri uygulamasına benzer uygulamalar

pencereler için en iyi emülatörler Sizin için derledik. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özelliklerini ve indirme bağlantısını aşağıya ekledik.

1. MEmu (Burada Memu en iyisi seçildi)

MEmu indir

MEmu, Android emülatörünün mükemmel bir seçimidir. Bluestacks benzeri Gecikmeyen programlar arıyorsanız, en iyilerden biridir.
Kurulum işlemi biraz zordur. Öte yandan kullanıcıların diğer emülatörlerde bulmak istediği her şeye sahiptir. Klavye eşlemesi en çarpıcı özelliğidir. Ekrandaki bir alanı tıklayın ve oyunun kontrolleri için bir tuş girin. MEmu ayrıca tek tıklamayla APK kurulumunu da destekler. APK'yı MEmu'ya yükleyebilirsiniz. Son olarak MEmu'da Android oyunlarını 4K'ya kadar çözünürlükte oynayabilirsiniz. Memo İNDİRMEK

2-Andy

Andy İndir
Andy, Android ile aklınıza gelebilecek her özelliği size sunuyor. Uygulama oyunlara mümkün olduğunca çok özellik ekler.
Öte yandan akıllı telefonunuzu Andy için uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.
Ayrıca Andy uygulamasını da seçebilirsiniz, bu en hızlı Android emülatörlerinden biridir. Andrew İNDİRMEK

3- Remix İşletim Sistemi Oynatıcısı

bizi remixle indir
Remix OS Player inanılmaz bir emülatördür. Ayrıca indirmesi kolay, ücretsiz ve kurulumu kolaydır. Remix OS dünya çapında da kullanılmaktadır. Bu uygulama tek programlı bir işletim sistemidir. Remix OS Player, kullanıcıların aynı anda birden fazla oyun oynamasına olanak tanır. Remix OS Player da çok hızlıdır. Android Studio teknolojisini kullanan Remix OS Player, mevcut işletim sisteminizle birlikte sorunsuz bir şekilde çalışır.

4- Genymotion

Genymotion indir
Genymotion, geliştiricilerin çeşitli Android uygulamalarını kullanmasına olanak tanır. Android sürümleriyle test etme İnanılmaz derecede hızlı bir Android emülatörüdür.
VirtualBox ile çalışır, dolayısıyla Genymotion Kullanmadan önce yüklemelisiniz. Genymotion inanılmaz özelliklerle donatılmıştır. Eklentiler, araçlar ve rakipsiz bir destek personeli; Genymotion'a abone olduğunuzda her şey dahil olur. Bu arada, bu başvuru ücretlidir. Genymotion İNDİRMEK (ücret karşılığında)

5.NoxPlayer

bluestacks benzeri
Nox şu anda Bluestack'tan sonra en iyi Android emülatörüdür. Özelliklerine bakıldığında gerçek bir emülatör gibi ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Burada emülatörünüzün RAM ve CPU işlem boyutunu ayarlayabilirsiniz.
Sürekli yayın yapıyorsanız veya oyun oynuyorsanız iyi bir seçim olabilir. nox oyuncusu İNDİRMEK

ÇÖZÜM

Bu programların farklı özellikleri ve performansları vardır. Hangi emülatörün sizin için en iyi olduğunu belirlemek için ihtiyaçlarınıza ve bilgisayarınızın özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın