Gmail Şifremi Unuttum Telefon Numarası Yok (2024)

Gmail giriş sayfasına gidin ve “Şifremi Unuttum” bağlantısını tıklayın. Hatırladığınız son parolayı giriniz. Bir soruyu hatırlamıyorsanız “Farklı bir soru deneyin”i tıklayın. Şifre sıfırlama e-postası almak için Gmail hesabınızı ilk oluşturduğunuzda kullandığınız ikinci e-posta adresini girin. Gmail şifrenizi sık sık değiştirmeniz gerekiyor. Güvenliğiniz için bunu en az 6 ayda bir yapmalısınız. Ancak bu şifre yoğunluğunda şifrenizi unutmanızda elbette bir sakınca yoktur. Eğer Gmail şifremi unuttum Şifrenizi nasıl geri alacağınızı söylüyor ve bilmiyorsanız bu işlemleri video yazımızda sizlere anlatacağız.

Gmail Şifremi Unuttum

E-posta şifremi unuttum Sizlere süreci ve Gmail şifre sıfırlama işlemini adım adım anlatmaya çalışacağız. İşleme geçmeden önce eski şifrenizi, eski e-posta adresinizi, e-postanızı açtığınız tarihi veya telefon numaranızı hatırlamanız oldukça faydalı olacaktır. Öncelikle aşağıdaki linke tıklayalım. UNUTULDU [GMAİL ŞİFRESİNİ GERİ ALMA] ÇÖZÜM İÇİN TIKLAYINIZ..
gmail şifresini değiştir

Accounts.google.com adresine gidebilir ve hesabınızı kurtarmak için tıklayabilirsiniz. Bu aşamada e-posta adresinizi biliyorsanız, belirlediğimiz yeşil alana e-posta adresinizi girin. Eğer E-posta şifremi unuttum Eğer hatırlamadığını söylersen E-posta adresinizi mi unuttunuz? Düğmeye tıklayın ve devam edin.
Gmail şifremi unuttum
Bu aşamada şifrenizi hatırlamıyorsanız Parolanızı mı unuttunuz? Düğmeye bas. Şifrenizi hatırlıyorsanız şifrenizi girin ve devam edin.
Gmail şifremi unuttum
Doğrulama kodunu alma aşamasında kayıtlı telefon adresiniz istenir. Bu aşamayı geçmek istiyorsanız telefonum yanımda değil Düğmeye bas.
gmail şifre sıfırlama
Bu aşamada telefon numaranızı istiyor. Güvenlik nedeniyle bu soruyu sorması gerekiyor. Hatırlarsak telefon numaramızı girelim. Ayrıca numaranızın son iki rakamı resimde görüldüğü gibi yazılmaktadır. Hatırlamanız kolay olacaktır. Bu yöntemi atlamak istiyorsanız Başka bir yöntem deneyin Düğmeye bas.
google posta şifresini değiştir
Bu aşamada Google e-posta adresinize Bir Doğrulama kodu gönderecek. Bu kodu bulup girerseniz hesabınızı kurtarabilirsiniz. Gmail şifremi unuttum Sürecin sonuna geldik. Bu aşamalarda hesabınızı kurtaramazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gmail Şifremi Unuttum, Videolu Açıklama

Bu yazımızda google mail şifresi nasıl değiştirilir ve gmail şifresi nasıl kurtarılır bundan bahsettik. Faydalı olacağını umuyoruz, hesabınızla ilgili sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*