Instagram Harf Geçmişi Silme (iPhone ve Android)

Instagram arama geçmişi, kullanıcının Instagram uygulamasında veya web sitesinde yaptığı aramalardır. Aramalarınızı bir şekilde silmek isteyebilirsiniz. Peki, Instagram mektup geçmişini sil nasıl yapılır? Ayrıntılara bakalım.

Instagram Arama Geçmişi Nedir?

Bunlar Instagram uygulamasında veya web sitesinde yapılan arama sorgularıdır. Aradığınız profilleri, etiketleri veya konumları kolayca yeniden bulmanıza yardımcı olabilir. Gizliliğiniz veya kullanıcı deneyiminiz için bu arama geçmişini silmek isteyebilirsiniz.

Instagram Mektup Geçmişini Sil (iPhone ve Android)

Instagram Mektup Geçmişi Nasıl Silinir?
Instagram arama geçmişinin nasıl silineceğine ilişkin adımlar: Instagram Uygulamasını açın: Cihazınızda instagram Uygulamayı açın. Sağ alt köşedeki profil simgesine dokunun. Ayarlara giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun ve ardından “AyarlarMusluk “. Güvenlik bölümünden”Güvenlik” bölümüne giriniz.
“Veri ve Güvenlik”Musluk . Veri Politikaları bölümünden “Arama Etkinliği”Arama Geçmişini Sil: “Arama Geçmişi” sayfasında arama geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Web Sitesi Üzerinden Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Bu adımları takip ederek Instagram arama geçmişinizi silebilirsiniz. Tarayıcıda ilk Instagram'a Giriş yapın. İnternet tarayıcınızı açın, Instagram sitesine gidin ve giriş yapın. Sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın. Açılan menüden”AyarlarTıklamak “. Sol taraftaki menüden “Gizlilik ve güvenlik” Seçeneği bulun ve tıklayın. Buradan “Veri Faaliyetleri” bölümüne gidin. Nihayet “Arama Etkinliği” bölümünden arama geçmişinizi silebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın