Instagram Hikayeye Link Ekleme [2024] Çözüldü

Instagram hikayesine bağlantı ekleme artık tüm hesaplarda kullanılabilir. Öncelikle hikayenizi yükleyin ve üstteki gezinme çubuğundan çıkartma aracını seçin. İstediğiniz bağlantıyı eklemek için “Bağlantı” etiketine dokunun ve bağlantıyı girdikten sonra “bitti”ye dokunun. Artık bağlantı etiketini hikayenizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Bilindiği üzere Instagram, hikayede link paylaşabilmeniz için en az 10.000 takipçinizin olmasını şart koşuyordu. Tabi çoğumuzun 10.000 takipçisi olmadığı için hikayeye link ekleyemedik. Artık bunu şimdi yapabilirsiniz. Ayrıntılara bakalım.
Instagram hikayesine nasıl bağlantı eklenir?

Instagram Hikayeye Bağlantı Nasıl Eklenir?

Android ve iOS işletim sistemlerinde Instagram'da kolayca hikayeye bağlantı ekleyebilirsiniz. Öncelikle hikayenizi yükleyin ve üst gezinme çubuğundan Çıkarma aracını seçin.

instagram hikayesine bağlantı ekleme bağlantısı

İstediğiniz bağlantıyı eklemek için Bağlantı Etikete dokunun ve bağlantıyı girdikten sonra bitti Düğmeye dokunun.

Şimdi bağlantı etiketi Hikayenizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.


Zaman zaman bilişim dünyasında bazı işlemleri gerçekleştirmek için kullandığımız arka kapılara erişim sağlayabiliyoruz. “Selam” Adını veriyoruz. Örneğin daha önce bu yazının konusu olan Instagram story’e bağlantı nasıl yapılır sorusu için IGTV uygulaması kullanılmıştı. Artık hiçbirine ihtiyaç duymadan 3 adımda bağlantı paylaşabilirsiniz.
Instagram Hikayesine Bağlantı Ekleme 2021
Instagram uygulamasından hikaye paylaşırken bağlantı ekleyebilmek için minimum 10.000 takipçi Böylece durum tarih oldu. Not: İnternette birçok kaynak var. Instagram hikayeye bağlantı ekleme hilesi Bu şekilde paylaşımlar yapıldı. Bu paylaşımların hiçbiri gerçeği yansıtmıyordu. Bu durumda biz kullanıcıların çok fazla seçeneği yoktu. Eğer mutlaka bir link paylaşmak istiyorsanız o linki bir gönderinin açıklama kısmına ekleyebilirsiniz. Aksi takdirde, hikayeye bağlantı eklemek için 10.000'den fazla takipçisi olan doğrulanmış bir hesaba ihtiyacınız vardı. Artık bunların hepsi bitti.

Instagram Hikayesine nasıl bağlantı eklenir?

Videonun altındaki simgeye dokunun. Hikayenize video ekle'ye dokunun. Hikayeye Ekle'ye dokunun.

Instagram bağlantısı ne anlama geliyor?

Bir Instagram kullanıcısı biyografisine hedef kitlesine bir bağlantı yazıyorsa, tanıtımını yaptığı web sitesinin bağlantısını Instagram profilinin bio kısmına tıklanabilir bir URL şeklinde yazmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın