Instagram Doğum Günü Ekle Hatası (Add Your Birtday Hatası)

Son zamanlarda kullanıcıların karşısına aniden bir form çıkıyor. Bu artık Instagram'ın 13 yaş altı kişilere erişimi kapatacağını ve kullanıcıların 13 yaş üstü olduklarını onaylamaları gerektiğini belirten bir mesajdır. Hesabınızı 13 yaş üstü olarak onaylamadıysanız ve Instagram doğum günü ekleme hatası Eğer öyleyseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Instagram'ın resmi internet sitesinden bu konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde: “Instagram hesabı sahibi olabilmek için çoğu ülkede en az 13 yaşında olmanız gerekiyor. Reşit olmayan kişilerin Instagram kullanmamasını sağlamak için doğum günü bilgisi talep ediyoruz. Bu, bireyleri temsil eden Instagram hesapları ve başka bir şey için oluşturulan hesaplar (örneğin bir evcil hayvana, hobiye veya markaya özel hesaplar) dahil olmak üzere herkesi kapsar.” Hesabınız herkese açık olsa bile Instagram'daki diğer kişiler doğum gününüzü bilmeyecektir.

Instagram Doğum Günü Ekleme Hatası (👉Bunun için 13 yaşından büyük olduğunuzu Instagram'a bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hesabınız kapatılacak veya askıya alınacaktır.)

Instagram Doğum Günü Ekleme Hatası

Instagram, topluluğun en genç üyelerinin yaşlarına uygun ve daha güvenli gönderileri görmesine olanak tanıyor. Bu reşit olmayan hesaplar Gizlenmiş olarak belirlenir.
Olumsuz: Instagram hesabınız 13 yaşından küçük olduğunuz gerekçesiyle değerlendirilir veya incelenirse hesabınız kapatılabilir. Bunu bildirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin. Instagram hesabınızı yeniden açmak için: Öncelikle buradaki 13 yıllık forma geçelim: webhakim.com/instagram-13-yas-sorunu-cozumu. Ekrandaki talimatları izleyin ve geçerli bir kimlik gönderin. Bizden değerlendirme yapmamızı istediğinizde doğum gününüz Instagram tarafından değerlendirilecektir ve bu süreç 30 güne kadar sürebilmektedir. Bir hata yaptığımızı fark edersek sizi bilgilendireceğiz ve hesabınız geri yüklenecektir. 13 yaşın altındaki birine ait bir hesap bulursanız lütfen bu hesabı bildirin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın