İŞKUR Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? [Hatırlatma] Hemen Değiştir

İŞKUR şifre değişikliğiİnternet şubesine giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan online işlemler bölümüne giriniz. Kullanıcı işlemleri bölümüne giriş yapın, ardından Kullanıcı hesap işlemleri ve Şifre işlemleri bölümlerinden şifre değiştirme ekranına giriş yapın. Açılan şifre işlemleri ekranında TC kimlik numaranızı ve doğrulama kodunuzu giriniz.

İŞKUR Şifre Değişikliği

İŞKUR Kod İndirici

İŞKUR şifre değişikliği Gelin bu süreçte neler yapılması gerektiğine bakalım. 1- Öncelikle İŞKUR'un sitesine giriş yapın, sağ üstteki linke tıklayın. İŞKUR internet şubesi Giriş butonuna tıklayarak giriş yapın.
Şifre indirme bağlantısını girin
2- İŞKUR internet şubesine giriş yaptıktan sonra üst menüden bilgilere ulaşabilirsiniz. çevrimiçi işlemler/Kullanıcı işlemleri/Kullanıcı hesabı işlemleri/Şifre işlemleri Bölümleri takip ederek şifre değiştirme ekranına giriş yapın.

3- Açılan şifre işlemleri ekranında, TC kimlik numaranız ile doğrulama kodu giriniz.

4- Bu bölümün ilerleyen kısımlarında Adı, Soyadı, Baba Adı, Doğum Yeri, Cilt Numarası, Aile Numarası, Sıra Numarası ve Doğrulama Kodu Sırasıyla eksiksiz olarak girin ve ardından next butonuna tıklayın.

5- Açılan ekranda belirttiğiniz Yeni parolanız talep edilecektir. 6- Son olarak yeni şifre ve yeni şifre bilgilerini tekrar girdikten sonra İŞKUR şifreniz değişti O olacak.

İŞKUR şifresi ne işe yarar?

İŞKUR işveren üyeliği için işveren şifresi denilen bir şifre vermemektedir. İş arayan olarak edinilen şifre şifre olarak kullanılır. İş arayan olarak edinilen şifre, işverene giriş yapmak için kullanılan şifredir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*