Kim Beni Nasıl Kaydetmiş Uygulaması İndir (2023)

Beni nasıl kaydettiklerini gösteren uygulama Son zamanların trendlerinden biri haline geldi. Arkadaşlar, aile ve çoğu zaman sevgililer arasında geçen sohbetin beni telefonuna nasıl kaydettiği artık merak konusu değil. Rehber uygulamasında nasıl kayıtlıyım ile istediğiniz kişinin sizi nasıl kurtardığını öğrenebilirsiniz.

GetContact, rehbere nasıl kayıtlı olduğunuzu gösteren uygulama

Beni Nasıl Kurtardıklarını Gösteren Uygulama

uygulama ileTelefon rehberine nasıl kaydedilir? Kim olduğunuzu bilmenizi sağlar. Ancak uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda istediği izinlere bir göz atalım.

Dikkat! GetContact'ın İstediği İzinler

1- Resimleri ve görüntüleri kaydetme
2- Kişilerinizi okuma ve değiştirme
3- Telefonun hemen hemen tüm hareketleri özelliği
4- SD kart içeriğini değiştirin veya silin
5- SD kart içeriğini okuyun
6- Telefon numaralarından doğrudan arama yapın
7- Tam ağ erişimine sahip olmak
8- Telefonunuzun uyku moduna geçmesini önleyin
9- Google Play faturalandırma hizmetini başlatmak 10- İnternetten veri indirmek 11- Mobil ve WiFi ağı ile ilgili her türlü bilgiyi görüntülemek. Uygulamanın istediği izinler adeta bizi kontrol edecek düzeyde. Sadece telefon defterine nasıl kayıtlı olduğumu öğrenmek istiyorsanız, telefonu uyku moduna bile alamasanız bile tüm bilgileriniz uygulama tarafından kontrol edilecektir!

İletişime Geçin İNDİR UYGULAMASI

Ücretsiz, uçtan uca şifrelenmiş ve gizliliği geliştirilmiş sohbetlerle arkadaşlarınız ve ailenizle her zaman güvenli bir şekilde iletişim kurun.
İletişime Geçin iOS İNDİR
İletişime Geçin Android İNDİR Uygulamayı kullandıysanız ve listeden çıkmak istiyorsanız bağlantı adresi: https://www.getcontact.com/en/unlist

BTK Başkanı Uyardı!

Ömer Fatih Sayan, GetContact ve benzeri uygulamaları kullanan kullanıcıların dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Telefonlardan Bilgi Saklamak

Kişi listenizdeki kayıtları kolaylıkla toplayabilen Get Contact popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Google Play Store ve Apple Store'dan kolaylıkla indirilebilen uygulama, kurulduğu anda da sizden birçok erişim izni istiyor. Öte yandan telefon rehberinizin tam iznini aldıktan sonra kayıtlı numaralara ait ad ve soyad bilgilerinin yanı sıra özel bilgileri de elde edebilir.

Getcontact Hesap Silme 2023

Uygulamadan sıkıldıysanız, güvensiz buluyorsanız ve silmek istiyorsanız numaranızı ve hesabınızı silmeyi unutmayın. Öncelikle uygulamayı telefonunuzdan silmeden önce uygulamanın sol üst köşesindeki butona tıklayın. Menü tuşuna basın. Açılan ekrandan'İletişime Geçin Hakkında' Başlığa tıklayın.
Hesap ayarları Bölüme tıklayın. neyle karşılaşırsın Hesabı sil Butona tıkladıktan sonra çıkan soru Evet diyerek onayınızı verin.

Olumsuz: Hesabınızı sildikten sonra sistemden tamamen çıkış yapmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir. Numarasının GetContact uygulamasında yer almasını istemeyen kullanıcılar, telefon numaralarını sistemden silebilirler. GetContact uygulamasından telefon numaranızı kaldırmak için öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, karşınıza çıkacak ekranda istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra uygulama cep telefonunuza bir doğrulama kodu gönderecektir. Bu sayfadaki alana bu kodu girdikten sonra cep telefonu numaranız 24 saat içerisinde sistemden silinecektir.

NUMARAYI SİLMEK İÇİN TIKLAYIN
Sizler için tüm detayları araştırdık ve www.webhakim.com olarak konuyla ilgili tüm detayları yazıya döktük.

Getcontact Özellikleri

Aramaları Engelleme: İstenmeyen aramaları engelleyebilir. Spam Koruması özelliğini etkinleştirerek otomatik olarak korunabilirsiniz.
Çağrıların Tanımlanması: Arayanı, kişileriniz arasında kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.
Keşfetmek: Gerçek hayatta tanıyabileceğiniz kişilerle ortak arkadaşlarınız aracılığıyla iletişim kurmanıza olanak tanır. Her şeye rağmen yine de indirmek istiyorsanız;
Getİletişim İNDİR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın