MEB Onaylı (Ücretsiz Sertifika) Programları (2023)

Başta Anadolu Üniversitesi ve İstanbul İşletme Enstitüsü olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan ücretsiz sertifika programlarının tamamını derledik.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Ücretsiz Sertifika Programları

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ücretsiz sertifika programları

2024 yılı ücretsiz sertifika programlarının hepsini araştırdık. Bu arada online ücretsiz sertifika programlarına da başvurabilirsiniz. https://webhakim.com/online-ucretsiz-sertifika-programlari.html bakabilirsin.

Anadolu e-Sertifika Programları

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ücretsiz sertifika programları
Anadolu Üniversitesi, 14 farklı kategoride çok sayıda Anadolu e-Sertifika programı sunmaktadır. Programlara başvurular belirli süreler içerisinde yapılmakta olup ücrete tabidir. Anadolu e-Sertifika kayıt ücreti 250 TL civarındadır.

İstanbul İşletme Enstitüsü e-Sertifika Programları

ücretsiz çevrimiçi eğitimler
İstanbul İşletme Enstitüsü de birçok farklı konuda e-Sertifika vermeye devam ediyor. Bu arada programları genelde ücretli olsa da Bloglama ve Risk Temelli Düşünme Eğitimi gibi önemli konularda ücretsiz eğitimleri de var. Son olarak program ücretleri de farklılık göstermektedir. Avrupa Onaylı Ücretsiz Sertifika Programları için Tıklayınız..

ODTÜ Bilgeİş

sertifikalı eğitimler
ODTÜ'den e-Sertifika almak herkesin en az bir kez yaşadığı bir süreç olsa gerek. 100 online ders arasından ilgi duyduğunuz alandaki tüm dersleri alabilirsiniz. Hatta eğitim döneminde uzman eğitmenlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğitim alan kişiler ortak bir forum aracılığıyla iletişim kurabilirler. Son olarak program ve e-Sertifika uygulaması tamamen ücretsizdir.

MEB onaylı sertifika nasıl alınır?

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika, eğitimini bakanlıkça lisans verilen özel veya kamu kurumlarında tamamlayan öğrencilere verilmektedir. MEB Onaylı Sertifika alabilmeniz için eğitiminizi bakanlık tarafından lisans verilen bir kurumda tamamlamanız, bakanlık amirleri gözetiminde sınava girmeniz ve sınavı geçmeniz gerekmektedir.

Çevrimiçi sertifikalar işe yarıyor mu?

Online sertifikalar teknoloji çağında kariyer hayatında ilerlemeyi sağlıyor ve iş bulma sürecini kolaylaştırıyor. Dijital sertifikaya sahip olmak gelişen dünyayı yakından takip ettiğinizi gösterir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın