Hangi Millettensin Yüz Testi (2022)

Teknolojinin ilerlemesiyle hayatımıza birçok yenilik giriyor. Bunlardan en önemlileri geliştiricilerin yaptığı uygulamalardır. Bu uygulamalarla yüz testi uygulamasıyla size anında yüzde olarak uyruğunuzu gösterir. Hangi millettensin yüz testi Sonuçları anında gösterir. Tek yapmanız gereken fotoğraflarınızdan birini eklemek. Yüzün hangi millete benziyor? Uygulamaya yüklemeniz gerekecek.

Yüz Testi Uygulaması Hangi Uyruktansınız?

Yüzün hangi millete benziyor?

Yüz testi uygulamasıyla hem sizin hem de arkadaşlarınızın hangi uyruğa sahip olduğunu öğrenin. Doğruluğu mükemmel olmasa bile arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Gradyan: DNA Ataları Yapay Zeka Testi (Yüz Testi Uygulaması)

Gradieny yüz testi uygulamasıyla anında DNA testi yaptırın. Hangi millete benzerseniz benzeyin, uygulama analiz eder ve sonuçları ortaya çıkarır.
Gradyan Yüz Testi Uygulama Özellikleri:

Yeni saçlar ve kolajlar
Anlık sonuçlar Altın oran ayarı
Farklı arkadaşınızı da uygulayın
Fotoğraf düzenleme Gradient yüz testi uygulaması iOS için İNDİR Gradient yüz testi uygulaması Android İNDİR Yaşlandırma Uygulaması için tıklayın Yaşlandırma uygulaması ile çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yüz testi uygulamasına ilişkin daha detaylı özelliklere ve kullanıcı bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*