Metaverse Arsa Alma Siteleri [Ucuza Arsa Kapatın] Yerini Hemen Alın

Metaverse arazi satın alma siteleri Yatırımınızı hemen yapın. Arsalarınızı Decentraland, Sandbox, Somniumspace, OVR, Superworldapp ve Axieinfinit ile sanal dünyadan satın alabilirsiniz.

Metaverse Arazi Satın Alma Siteleri

metaverse arazi satın alma sitesi

Metaversa arazi alımı Gelin sitelerine özellikleriyle birlikte bakalım. Bu arada Metaverse arazisi nasıl alınır ve fiyatları nedir diye merak ediyorsanız buraya tıklayın. https://webhakim.com/metaverse-arsa-nasil-satin-alinir.html bakabilirsin.

1- Merkezi Olmayan

LAND, Estates, Avatar giyilebilir ürünlerini ve unvanlarını Decentraland Pazaryeri'nden satın alın. Ethereum tarafından desteklenen en iyi dijital ürünleri ve donanımları stoklayın. Decentraland Sitesi için Tıklayınız..

2- Korumalı alan

Herkese katılın ve deneyimler yoluyla ilerleyin. Yeni deneyim türleri edinin. Oyna-Kazan Ödül Sandbox Sitesi için tıklayın.

3- Rüya Alanı

Ticaret, merkezi olmayan Pazaryerleri aracılığıyla yapılabilir. Mülkiyet güvenliği oluşturun. Somniumspace Web Sitesi için tıklayın.

4-OVR

Kendi OVRLand'ınızı alın veya onu almak için bir açık artırmaya katılın. OVR Sitesi için tıklayınız.

5- Süper Dünya uygulaması

SuperWorld, kullanıcıların 64 milyardan fazla benzersiz sanal araziyi satın alabileceği, toplayabileceği ve düzenleyebileceği sanal bir dünyadır. Superworldapp Sitesi için tıklayınız.

6- Eksen sonsuzluğu

Axie, kısmen oyuncuların sahip olduğu ve işlettiği yeni bir oyun türüdür. Oynayarak AXS jetonları kazanın ve bunları oyunun geleceğine karar vermek için kullanın. Axieinfinit Sitesi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın