YouTube En Çok İzlenen Videoları Bulma Dünya Trend 2023 – 2022

Her ay 2 milyara yakın kişinin ziyaret ettiği YouTube verilerine göre günlük ziyaretçi sayısı 30 milyonun üzerinde. Durum böyle olunca kullanıcılar video bulmakta zorluk çekiyor. Bu durumda YouTube hemen YouTube Listeleri bölümünü duyurdu ve sitede en çok izlenen videoları listeledi. YouTube'un en çok görüntülenen videolarını bulun, detaylar burada. Aşağıda listelediğimiz YouTube hizmetlerine bir göz atın ve dilerseniz not alabilir veya chrome tarayıcıda yer imlerine ekleyebilirsiniz.

YouTube Müzik Trendlerini Bulma

YouTube Müzik Trend Tabloları, YouTube'da tüm ülkelerde hangi şarkıların veya şarkıcıların trend olduğunu kolayca bulabilirsiniz. En iyi sanatçıları ve en iyi şarkıyı bulabilirsiniz. Bu arada tarih aralıklarını ayarlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz tarihte trend olan müzikleri listeleyebilirsiniz. YouTube'da en çok izlenen videoları nasıl bulacağımıza bir göz atalım.

1. Kırmızı okla gösterilen yerden tarihi ayarlayabilir, mavi okla gösterilen yerden ülkemizi seçip hangi şarkıcının veya şarkının trend olduğunu öğrenebilirsiniz.

Müzik listeleri dünyası 2018 bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

2. Trend olan tüm videoları listelemek için bu linke tıklayabilir veya siteye girip soldaki Trendler bölümüne tıklayabilirsiniz.

Trend olan videoların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

3. YouTube'un kendi YouTube Popüler kanalını takip edebilir ve hangi videoların hangi kategoride trend olduğunu bulabilirsiniz.

Kanal linkine buradan ulaşabilirsiniz.

4. YouTube ekibinin yılın en iyi 10 videosu için açtığı blog da işinize yarayabilir.

YouTube trendi en iyi 10 bloguna buradan ulaşabilirsiniz. YouTube'da en çok izlenen videoları bulmak için derlediğimiz 4 yöntemle dilediğiniz trend videoları bulabilirsiniz. Ayrıca ilk yöntemle tüm ülkelerde trend olan müzik videolarına da ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın