Ping Düşürme Programı (CMD) Valorant

Oyunlarda en sinir bozucu şeylerden biri Ping'in oyuna girmesidir. Oyunun en heyecanlı noktasındasınız, adamı alt edeceksiniz, takım adeta sizi izliyor ve bir anda Ping'in oyuna girdiğini ve moralinizin altüst olduğunu fark ediyorsunuz. En iyi sistemi alıyorsunuz, moraliniz yüksek ama bu Ping girince mesele bitiyor. İşte sizin için dış kaynaklar Ping azaltma programı En güncel haliyle derlemeye çalıştık. Cs Go, LoL ve Valorant oyunları dahil tüm oyunlarda Ping'i düşürmeye yönelik yöntemlerin bir listesini derledik. Tabi bazı arkadaşlar Ping düşürme duasını araştırmışlar, gerçekten çok ilginç, siz oyuncuları bekletmeyelim, hemen göz atalım.

Ping nedir ve nasıl düşürülür?

Ping programı 1983 yılında Mike Muuss tarafından yazılan bir programdır. Makineye genellikle 32 baytlık bir ICMP paketi gönderir. Daha sonra aynı paketin geri gelmesini bekler. Bu basit program birçok amaç için yararlı olabilir. Bu arada sunucu sizden ne kadar uzaktaysa bu süre o kadar artıyor. Bağlantı türünün Ping programı üzerinde büyük etkisi vardır. Ping süresi bağlantı kalitesini oldukça artırır. Yani Ping süresi azaldıkça bağlantı kalitesi artıyor.

Ping'i Düşürmenin Yolları

Ping'i Düşürmenin Yolları

Ping'i düşürmenin yollarıParçalar için en kapsamlı şekilde derledik. Hepsine detaylı olarak bakalım: programlar, uygulamalar ve cmd kodları.

1- Görev Yöneticisini Kullanın

görev Yöneticisi
Görev yöneticisi bazen hayat kurtarabilir. Bu yöntemle Ping'in düştüğünü biliyoruz, yapmanız gereken; Öncelikle görev çubuğuna sağ tıklayın ve açılan küçük pencereyi açın. görev yöneticisine Tıklamak.

Görev yöneticisi açıldıktan sonra hangi programın ne kadar süre çalıştığını pencerede görebilirsiniz. İnterneti kullanıp kullanmadığına bakın.

İnterneti çok kullanan ve kullanmadığınız programları kapatın, Ping düşecektir.

2- Windows Otomatik Güncelleştirmelerini kapatın

Windows'ta oyun oynarken güncellemeleri kapatmak oldukça işinize yarayacaktır. Öncelikle Windows + I tuşlarına basın ve Ayarlar kısmına girin. açılan pencereden Güncelleme ve Güvenlik Tıklamak .

Daha sonra Güncelleme ve güvenlik bölüme girin Windows güncelleme sayfa görünecektir. Bu bölümde sayfanın alt kısmında Gelişmiş seçenekler Seçeneğe tıklayın. Açılan pencerede yine altta Teslimat İyileştirmesi Seçeneğe tıklayın. Daha sonra Gelişmiş seçenekler Tıklamak . Son olarak açılan pencereden indirme ve yükleme sırasında kullanacağınız bilgiler. internet genişliğiniz ayarlayabilirsiniz.

3- İnternet Bağlantısını Sıfırlayın

ping düşünme yontemleri
Windows ayarlarından internet bağlantısını sıfırlamak oldukça işinize yarayacaktır. Öncelikle Windows ayarları bölümüne girin. Daha sonra Ağ ve Internet Tıklamak .

Daha sonra ekranda beliren soldaki panelden Durum Tıklamak . aşağıda yer alan Ağ Sıfırlama Tıklamak . Açılan pencerede Şimdi Sıfırla Tıklamak . Son olarak onay isterse Tamam'a veya evet'e tıklayın. Bilgisayarı yeniden başlatın.

4- İnternet Bağlantılı Programları Kapatın

İnternette oyun oynarken Tüm bağlantılı programlar kapalı. Diyelim ki oyun oynarken herhangi bir arka plan açıksa Ping değerleri anında düşecek ve artacaktır, o yüzden arka planda interneti kullanan ne varsa kapatın. Öte yandan CS GO gibi Steam üzerinde çalışan oyunları oynadığınızda arka planda çalışacaktır. Bu nedenle Steam uygulamasının arka planda indirilmediğini kontrol edin; İlk önce Buhar açık. Sol üstte bulunur Buhar Sekmeye basın. Daha sonra Ayarlar bölümüne Basmak. Penceredeki yerden İndirilenler Üstüne tıkla.

Nihayet Oyun sırasında indirmelere izin ver Seçeneğin işaretini kaldırın.

5- İnterneti Sadece Siz Kullanırsınız (Başka Kimse Bağlanamaz)

ping düsürme 2020
oyun oynarken Başkasının interneti kullanmasına izin vermeyin. Özellikle oyun içindeyken bir şeyler indirebilir veya film izleyebilirsiniz ve bunlar oyun içindeyken bir anda Ping değerlerinin yükselmesine neden olabilir. Öyleyse oyun oynamak İnternette siz olun yeter.

6- Modemi Sıfırlayın

ping dusurme cs go
Modemi sıfırlamak gülünç olsa da işe yaradığı görüldü. Ancak burada dikkat etmeniz gereken husus sıfırlama işleminden sonra en az 1 dakika beklemektir. Daha sonra bilgisayarı tekrar kapatıp açın ve oyuna girin.

7- Modemi Değiştirin veya Yenisini Alın (Güncel olduğundan emin olun)

ping düşüm mobil
Özellikle dış araştırmalarımızda modemi yenilemenin önemini vurguladılar. Yani modemin güncel tutulmasında Ping değerleri büyük önem taşıyor.

Ping Azaltma CMD'si

Ping Düşürme CMD
Ping'i azaltmanın yöntemlerinden biri CMD kullanmaktır. Şimdi size bunun ayrıntılarını göstereceğiz. 1- Öncelikle görev çubuğundaki mercek simgesine tıklayın ve açılan kutucuğa tıklayın. CMD yazın. Ekrana Komut İstemi Görünmesi için üzerine tıklayın.

2- Sonra ilk başta netsh int ip sıfırlama resetlog.txt yaz ve Girmek tuşuna basın. 3- Şimdi ipconfig/flushdns Yazın ve tekrar Enter tuşuna basın. 4- Son olarak netsh winsock sıfırlama Yazıp Enter tuşuna basın.

Ping Düşürme Programı

Ping Düşürme Programı
1- Öncelikle www.wtfast.com Siteye tıklayın. 2- Daha sonra ücretsiz üye olun.

3- Üyelik açıldıktan sonra İndirmek bölümünden uyumlu en son sürümü bilgisayarınıza indirin. 30MB olacaktır. 4- Kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı açın ve üyelik ile giriş yapın. 5- Giriş yapın Ücretsiz Denememi Başlat bölümünden ücretsiz üyeliğinizi başlatın. Sadece 1 Ay. 6- Bundan sonra oynamak istediğiniz oyuna giriş yapın. 7- Programı açtıktan sonra Game kısmından oynadığınız oyunu seçin. 8- Oyunu seçtikten sonra programı aktif edin ve oyunun keyfini çıkarın.

VPN ile Ping'i Düşürmek

VPN uygulamalarıyla pinginizi düşürebilirsiniz. En iyi ve en hızlı VPN programlarını kullanarak bunu istediğiniz seviyeye düşürebilirsiniz. Buradan https://webhakim.com/en-iyi-vpn-uygulamalari-android-iphone-pc.html Bakarak indirebilir ve pinginizi düşürmek için kullanabilirsiniz.

Ping Düşürme Uygulaması

Ping Düşürme uygulaması
1- Öncelikle Net optimizer uygulamasını çalıştırın. İNDİRMEK.
ping düşürme uygulaması
2- Daha sonra uygulamayı telefonunuza yükleyin. 3- Şimdi ekrana Etkinleştir Ona dokunduğunuzda en hızlı DNS sunucusuna geçecektir.

4- Taraması için bir süre bekleyin, ardından bağlanmanızı isteyecektir. Bana izin ver.

5- Son olarak 2.sekmeye tıklayarak DNS adresini kontrol ediniz. tıklamak. Bu kadar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*