USB Kablosuyla Telefonu Televizyona Bağlamak [Güncel]

TYPE-C, MicroUSB veya Lightning bağlantı noktasına sahip bir MHL kablosu olmalıdır. Ardından MHL kablosunun bir ucunu telefonun şarj bağlantı noktasına takın. Diğer ucunu TV'ye bağlayın. Telefonun ekranını TV'ye yansıtacaktır. Bunu bir tablette yapabilirsiniz.

Telefonu USB Kablosu ile TV'ye Bağlama

Telefonu USB Kablosu ile TV'ye Bağlama

Telefonu USB kablosuyla televizyona bağlamak için MHL kablosu yeterli olacaktır. Ancak bağlanacağınız cihazın aynı USB portuna sahip olması önemlidir. Ayrıntılara bakalım. 1- Öncelikle TİP-C, Mikro USB veya Lightning portlu MHL kablosu. 2- Daha sonra MHL Kablonun bir ucunu telefonun şarj bağlantı noktasına takın. Diğer bahşiş TV'ye bağlanın. 3- Telefonunuzun ekranını TV'ye gösterin yansıtacaktır. Bunu bir tablette yapabilirsiniz.

Telefonu SlimPort ile TV'ye Bağlama

Telefonu SlimPort ile TV'ye Bağlama
MHL kablosu yalnızca HDMI'yı desteklediğinden DisplayPort ve SlimPort desteklenir. Bu arada telefonda MHL kablosu güç alsa da SlimPort bunu yapmıyor. Bağlantıyı aynı şekilde ayarladıktan sonra telefonunuzun ekranını TV'de göreceksiniz. 1- Öncelikle İnce Bağlantı Noktası Entegre bir telefon olacak. 2- SlimPort kablosu veya video kablosu DisplayPort'uHDMI girişli bir ekran MHL kablosu kullanmak için. 3- Daha sonra tercih ettiğiniz SlimPort kablosunu cihazınıza bağlayın ve İnce Bağlantı Noktası Adaptörü telefonunuza takın. 4- İnce Bağlantı Noktası Uygun kabloyu kullanarak adaptörü ekranınıza takın; telefonun ekranı TV'de görünecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*