Pinterest Hesap Silme Linki [Kolay Yöntem] 2024

Facebook, YouTube, Twitter ya da Instagram fenomeni olmak yerine Pinterest üzerinde tanımlı bir kanal ya da siteye sahip olmak size daha fazla gelir sağlar. Peki tüm bunlara rağmen artık Pinterest'ten çıkıp hesabınızı silmek istiyor musunuz? İşte pinterest hesabını sil Ayrıntılara bakalım. Pinterest hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Pinterest hesabı nasıl silinir?

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir?

İlk önce Pinterest'te2 farklı şekilde hesap açabilirsiniz. İşletme sahibi veya normal kullanıcı olarak Pinterest'te hesap açtıysanız artık aşağıdaki adımları izleyerek bu hesabı silebilirsiniz.
Pinterest hesabınız Süresiz olarak silmek veya dondurmak için 2 farklı seçeneğiniz var. Öncelikle hesabınızı nasıl donduracağınıza bir göz atalım! 1Pinterest web adresini tıklayın. 2Ana sayfada (…) İşarete tıklayın. 3burada Ayarları Düzenle Tıklamak . Ekranın sol tarafında 4″Hesap ayarlarıTıklamak “. 5Sonra; “” Hesap değişikliklerinin hemen altında bulunur.Hesabı silTıklamak “.
pinterest hesabını sil
6Son olarak size hitap eden kutucuğa işaret bırakabilir veya hesabınızı neden silmek istediğinizi belirten aşağıdaki kutuyu doldurabilirsiniz. İleri'ye tıklayarak artık “Hesabınızı e-posta yoluyla silin” bölümüne tıkladıktan sonra e-postadaki bağlantıya tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Bu adımdan sonra hesabınız kurum veya özel kişi olarak tamamen silinecektir.
pinterest hesabını sil
Hesabınızın bilginiz dışında silindiğini düşünüyorsanız veya sildiğinize pişman olduysanız; Bu durumda Pinterest yönetimine e-posta göndererek durumu bildirebilirsiniz.

Pinterest Hesabı Dondurulması

1- Pinterest'te Web adresine tıklayın. 2- Ana sayfada yer alır (…) İşarete tıklayın. 3- İşte Ayarlar Düzenle'ye tıklayın. 4- Ekranın sol tarafında Hesap ayarları Tıklamak . Sonraki; Hesap değişikliklerinin hemen altında bulunur. Hesabım devre dışı bırakıldı Bırak düğmesine tıklayın. 5- Son olarak; Neden ara verdiğinizi belirten bir işaret bırakabilir veya alttaki kutucuğu doldurabilirsiniz. Bu geri bildirim Pinterest'e 3 saniye içinde ulaşır ve ardından Hesabımı Devre Dışı Bırakmak İstiyorum Artık sekmeye tıklayarak hesabınızı dondurabilirsiniz.
Hesabınızın dondurulması için herhangi bir süre bulunmamaktadır. Sisteme bir sonraki girişinizde otomatik olarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunun için kullanıcı bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir.

ÇÖZÜM

Her platformun arayüzü zamanla değişebileceğinden adımlar tam olarak bu sırada olmayabilir. Bu adımları takip ederseniz hesabınızı silme veya kapatma seçeneğini bulacaksınız. Hesabınızı silmeden önce, hesabınızla ilişkili tüm önemli verileri veya içeriği yedeklediğinizden emin olun; silindikten sonra geri yüklemek mümkün olmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*