Play Store Bilgisayara Nasıl İndirilir? [Windows 10] Kolay Yöntem

Play Store'u bilgisayara nasıl indirebilirim?diyorsanız doğru adrestesiniz. Buradan itibaren yapmanız gereken yalnızca adımlar var. Ayrıntılara bakalım.

Play Store'u Bilgisayara Nasıl İndiririm?

Play Store'u Bilgisayara Nasıl İndiririm

Play Store'u bilgisayarınıza indirmek için yapmanız gerekenlere bakalım. 1- Öncelikle BlueStacks'ı bilgisayarınızın tarayıcısına indirin. Buraya tıklayarak İndirebilirsin. 2- Daha sonra kurulum dosyasını bilgisayarınızda nereye kaydetmeniz isteneceğini seçin Kaydetmek Basmak . 3- Bu bölümde Şimdi kur (Şimdi yükle) tuşuna basın. 4- Son olarak kurulum tamamlandıktan sonra Oyun mağazası Artık hazır olacak.
Olumsuz: Uygulamaya e-posta adresinizi girerek giriş yapmalısınız. E-posta adresiniz yoksa hemen bir gmail adresi oluşturun. Buraya tıklayarak Bir e-posta açabilirsiniz. Konuyla ilgili videomuza https://www.youtube.com/watch?v=jdVna4KJ-P4 adresinden ulaşabilirsiniz.

Google Play'den Bilgisayarıma Uygulama İndiremiyorum

Google Play bilgisayarınıza indirilmezse yapmanız gerekenlere bakalım. 1- Uygulama aracılığıyla önbellek ve çerezler Temizle. 2- Bilgisayarınızyeniden başlat açık. 3- Google Oyun mağazası kapatıp tekrar açın. Değilse silip yeniden yükleyin.

Bilgisayarda Play Store Hesabı Nasıl Açılır?

BlueStack uygulamasını bilgisayarınıza indirdiğinizde Android sistemine dönüşüyor. Üstelik Gmail hesabınızla o sisteme giriş yaptığınızda Google Play Store hesabınızı açmış oluyorsunuz. Bu şekilde bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın