Google Görsel Arama Mobil (iPhone ve Android) PC

Google görsel arama mobil Kullanıcılar için en zor durumlardan biridir. Bilgisayarda arama yapmaya kıyasla mobil cihazlarda görsel aramak çok daha zordur. Peki bunu nasıl kolaylaştırabiliriz?

Google Görsel Arama Mobil

Google görsel arama mobil

Google Chrome'da araştırma yaparken bir görselle karşılaştınız. resim google Aramak istiyoruz. Mobil cihazlarda Google görsel arama kısa ve basit bir yöntemle yapılabilmektedir. Öncelikle görselin üzerine uzun süre basılı tutun. Açılan bölümde Bu görseli Google'da ara seçeneğine tıklayın. Sağ tarafta diğer boyutlar için de bir seçenek var. Görsel mevcutsa farklı boyutları da görebilirsiniz.

Görselle Mobil Aramada Google Görsel Arama Uygulaması

Mobil cihazlarda Google görselleri Arama süresini çok daha kısa bir süreye indirmek istiyorsanız Görselle Arama uygulamasıyla çok daha kısa bir süreye düşürebilirsiniz. Bu şekilde hem Android hem de iPhone'da görsel arayabilirsiniz.
Google görsel arama mobil
1- Öncelikle Görselle Arama uygulamasını indirin. 2- Sağ altta görünüyor artı sEmboliye tıklayın. 3- Galerinizde olmasını istediğiniz görseli seçin ve ardından Aramak Tıklamak . 4- Google resmi Bir arama yapılacak ve farklı boyutlarda görseller karşınıza çıkacak.
Olumsuz: Google görsel arama uygulamasıyla istediğiniz fotoğraf ve görseli doğrudan bulabilirsiniz.

iPhone Uygulaması

App Store'da bulunan ve iyi bir indirme sayısına ulaşan https://apps.apple.com/us/app/reversee-reverse-image-search/id875678494 uygulamasıyla görselleri kolayca arayabilirsiniz.

Mobil Cihazlarda Google Görsel Arama Ctrlq.org

Ctrlq.org ile mobil cihazlarda görselleri kolayca arayabilirsiniz. Resmi galerinizde arayabilir ve bulabilir veya buraya kaydedebilirsiniz. 1- Öncelikle Google görsel arama ctrlq.org'a tıklayın. 2- Sonra Resmi yükle Tıklamak . 3- Galeriden kaydettiğiniz görseller ekranda göründükten sonra aramak istediğiniz görseli seçin. 4- Daha sonra Maçları Göster Maçları göster'e tıklayın. 5- Bu sayede cihazınıza kaydettiğiniz resmin farklı boyutlarını galeride bulabilirsiniz.

Bilgisayardan Google Görsel Arama

Google görsel araması, bunu bir bilgisayarda yaptığınızda mobil cihazda yaptığınızdan çok daha basittir. Bulamadığınız görselleri veya daha önce kaydettiğiniz görsellerin farklı açı ve boyutlarını bulabilirsiniz. Öte yandan Google fotoğraf araması yaparak kolayca bulabilirsiniz.
Google görsel arama mobil
1- Öncelikle google.com.tr adresine gidin ve daha sonra sağ üstte yer alan Görseller bağlantısına tıklayın veya bu bağlantıya tıklayarak doğrudan gidebilirsiniz. 2- Sayfayı gördüğünüzde URL adresine giderek veya görsel yükleyerek Google'da arama yapabilirsiniz. Bu arada aradığınız görsel bilgisayarınızda mevcutsa, fotoğraf yükleniyor Tıklamak .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*