Pubg Lite Safe Mode Hatası Çözümü 2022 [Windows 7/8/10]

Pubg Lite güvenli mod hatası Çözümü detaylıca araştırdık. Oyuncuların en çok nefret ettiği bu hatanın tüm yönlerini tartıştık. Bu hatanın neden oluştuğunu, hataya karşı neler yapılabileceğini ve çözümlerinin neler olduğunu inceledik. Ayrıntılara bakalım.

PUBG Lite Güvenli Mod Hatası Nedir?

Oyuna giriş yapma ve bağlanma konusunda sorunlar yaratır. Sorun oyunun güncellenmesiyle ortaya çıktı. Sorun yazılımsal olabileceği gibi sistemin donanımı tam olarak algılayamaması nedeniyle de ortaya çıkabilmektedir. Bu bağlamda BIOS ayarlarını sıfırlayarak çözebilirsiniz. Not: Bunu tam olarak bilmiyorsanız denemeyin.

Pubg Lite Güvenli Mod Hatası

Pubg Lite Güvenli Mod Aktif Değil

Bu hatanın detaylarına bakacağız. Yukarıda bahsettiğimiz BIOS ayarları Ama öyle olacak. Çözüme bakalım. 1- Öncelikle başlangıç sonra tıklayın Kontrol Paneli Bölüme girin. 2- Daha sonra Donanım ve Ses bölümü Tıklamak . 3- Ses Cihazlarını Yönet Tıklamak . 4- Bu bölümde Kayıt Bunun yerine tıklayın. Sağ tıklayın ve bağlantısı kesilmiş ve devre dışı bırakılmış cihazları göster yap. 5- Son bölümde Sterio Karışımı etkinleştirin. Tüm çözümleri detaylı olarak gösterdik. Son olarak, Güvenli modda Ran uyarısı alırsanız hayır deyin. Bu şekilde sorunlarınızı çözebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın