Şekilli Harfler 2023 | A’dan Z’ye Şekilli Nick

şekilli harfler Yazımızda tüm sosyal medya platformları, online oyunlar, WhatsApp durumları ve grup mesajları gibi dijital ortamlarda kullanabileceğiniz mektupları bulabilirsiniz. Tüm içerik kopyalanabilecek şekilde düzenlendi.
A'dan z'ye şekilli harfler gecerli. Şekilli rumuz yazmak için yazmak istediğiniz harfleri tek tek kopyalayıp bir not defterine kaydedebilirsiniz. Şekilli harf nasıl yapılır derseniz zaten masaüstünden kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Mobilden ekrana basılı tutarak istediğiniz harfi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Alfabe Şekilli Mektup

şekilli harfler Bu başlık altında tek tek detaylı olarak verilmektedir. Lütfen yaptırmak istediğiniz takma adı tek tek giriniz. farklı harfler Kopyalayın ve şekilli takma adınızı yazın. Tüm A harfini görmek için tıklayın. B – ℬ Ᏸ β ฿ ß Ђ Ɓ ƀ ხ 方 ␢ Ꮄ Tüm B harfini görmek için tıklayın. C – ℭ ℂ Ç ¢ ç Č ċ Ċ ĉ ς Ĉ ć Ć č Ḉ ḉ ⊂ Ꮸ ₡ ¢ Tüm şekilli C harflerini görmek için tıklayın. D – Ɗ Ď ď Đ đ ğ ∂ ₫ ȡ Tüm şekilli D harflerini görmek için tıklayın. E – ℯ £ Ē ℮ ē Ė ė Ę ě Ě ę Έ ê ξ Ê È € É ∑ Ế Ề Ể Ễ é è ع Є є έ ε Tüm şekilli harfleri görmek için tıklayın E. F – ℱ ₣ ƒ ∮ Ḟ ḟ ჶ ᶂ φ╒ Tüm şekilli harfleri görmek için tıklayın F. G – Ꮹ Ꮆ ℊ Ǥ ǥ Ĝ ĝ Ğ ğ Ġ ġ Ģ ġ פ ᶃ ₲ Tüm G harfini görmek için tıklayın. H – ℍ ℋ ℎ ℌ ℏ ዙ Ꮵ Ĥ Ħ ħ Ή 廾 Ћ ђ Ḩ Ժ ḩ Tüm H harfini görmek için tıklayın. I – ℐ ℑ ί ι Ï Ί Î ì Ì í Í î ϊ ΐ Ĩ ĩ Ī ī Ĭ ĭ İ į Į Ꭵ Tüm şekilli harfleri görmek için tıklayın. J – ჟ Ĵ ĵ ᶖ ɉ Tüm J şekilli harfleri görmek için tıklayın. Tüm K harflerini görmek için tıklayın. L – ℒ ℓ Ŀ ŀ £ Ĺ ĺ Ļ ļ λ ₤ Ł ł ľ Ľ Ḽ ḽ ȴ Ꮭ £ Ꮑ Tümünü görmek için tıklayın şekilli harf L. M – ℳ ʍ ᶆ Ḿ ḿ 爪 ₥ Tüm şekilli M harflerini görmek için tıklayın. N – ℕ η ñ ח Ñ ή ŋ Ŋ Ń ń Ņ ņ Ň ň ʼn ȵ ℵ ₦ Tüm şekilli N harflerini görmek için tıklayın. O – O harfi Hepsini görmek için tıklayın. Tüm PQ şekilli harfleri görmek için tıklayın – ℚ q Q ᶐ Ǭ ǭ ჹ Tüm şekilli Q harflerini görmek için tıklayın. R – ℝ ℜ ℛ ℟ ჩ ř Ř ŗ Ŗ ŕ Ŕ ᶉ Ꮢ 尺 Tüm şekilli R harflerini görmek için tıklayın. Görmek için tıklayın Tüm şekilli harfler S. T – t t t τ ΐ ţ ţ ť ŧ ŧ ィ 干 ṫ ṫ ꮖ テ ₮ ₮ ₮ ₮ ₮ ₮ ⋒ ⋒ ủ ừ ừ ử ữ ύ ù ú ú ú ú ú ú ú ú ú ú ú ú ⋒ ⋒ ⋒ ⋒ ⋒ ⋒ ⋒ ⋒ ủ ủ ủ ủ ủ ừ ừ ừ ΰ ύ ù Û û Ü ử ữ ự Џ ü ừ Ũ ũ Ū ū Ŭ ŭ ų Ų ű Ű ů Ů Tüm şekilli U harfi Görmek için tıklayın. V – ∨ √ Ꮙ Ṽ ṽ ᶌ \/ ℣ ʋ Tüm V şekilli harfleri görmek için tıklayın. Tüm W şekilli harfleri görmek için tıklayın. X – χ × ჯ Ẍ ẍ ᶍ Tüm şekilli X harflerini görmek için tıklayın. Y – ɣ Ꭹ Ꮍ Ẏ ẏ ϒ ɤ ¥ り Tüm Y şekilli harfleri görmek için tıklayın. Z – ℤ ℨ ჳ 乙 Ẑ ẑ ɀ Ꮓ Tüm Z şekilli harfleri görmek için tıklayın. Kaynak: 1
Önemli Not: Şekilli harfleri tek tek kopyalayıp uğraşmak istemiyorsanız şekilli nick yazımız otomatik olarak şekilli adınızı ve lakabınızı bir bütün olarak oluşturacaktır.
[YAZI ÜSTÜ KÜÇÜK YAZI YAZMA  Mͥoͣnͫster, Jͥoͣkͫer Rͥeͣvͫeng] İÇİN TIKLAMAK…

Şekilli Harfler

ℭ Ç ℌ ℑ ℜ ℨ Ç Ğ ɐ q ɔ p ǝ ɟ ƃ ɥ ! ɾ ʞ ן ɯ uod ɹ s ʇ n ʌ ʍ x ʎ z- ʍ xb
[̲̅A̲̅] [̲̅B̲̅] [̲̅C̲̅] [̲̅D̲̅] [̲̅E̲̅] [̲̅F̲̅] [̲̅G̲̅] [̲̅Ğ̲̅] [̲̅H̲̅] [̲̅I̲̅] [̲̅İ̲̅] [̲̅J̲̅] [̲̅K̲̅] [̲̅L̲̅] [̲̅M̲̅] [̲̅N̲̅] [̲̅O̲̅] [̲̅Ö̲̅] [̲̅P̲̅] [̲̅R̲̅] [̲̅S̲̅] [̲̅Ş̲̅] [̲̅T̲̅] [̲̅U̲̅] [̲̅Ü̲̅] [̲̅V̲̅] [̲̅Y̲̅] [̲̅Z̲̅] – [̲̅W̲̅] [̲̅X̲̅] [̲̅Q̲̅]


L ҉ M҉ N҉ O҉ P҉ R҉ S҉ T҉ U҉ V҉ Y҉ Z҉ X҉ Y҉ Q҉ W҉ α ¢ ∂ є fg Ğ н ι ι к l м σ ρ я т υ ν у z χ у q ̷A̷̷ ̷̷B̷̷ ̷̷C̷̷ ̷̷D̷̷ ̷̷E̷̷ ̷̷F̷̷ ̷̷G̷̷ ̷̷Ğ̷̷ ̷̷H̷̷ ̷̷I̷̷ ̷̷İ̷̷ ̷̷J̷̷ ̷̷K̷̷ ̷̷L̷̷ ̷̷M̷̷ ̷̷N̷̷ ̷̷O̷̷ ̷̷Ö̷̷ ̷̷P ̷̷ ̷̷R̷̷ ̷̷S̷̷ ̷̷Ş̷̷ ̷̷T̷̷ ̷̷U̷̷ ̷̷Ü̷̷ ̷̷V̷̷ ̷̷Y̷̷ ̷Z ssssssssssssssssss sssssss S assisisisissssssssssssssssssssss ssssssssss ゥ ö 。 ゥ ツ ゥウ ԃ ԃ ҽ ϝ ɠ ԋ ι ʝ ƙ ʅ ɱ ɳ σ ρ ϙ ɾ ʂ ɚ υ ʋ ɯ x ყ ȥ aa Ç aa Ğ aaaaa MMMMM ɛ Ɂ Ƈ Є ѕ ѕ ѕ ч і ʆ ј Լ M у ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ
Oyunlarda Takma Adların Yanına Ekleyebileceğiniz Şekiller
Yükleniyor… █████[][][][][] %50
Sayılar
①②③④⑤⑥⑦⑧⑨⑩
⑴ ⑵ ⑶ ⑷ ⑸
⑹ ⑺ ⑻ ⑼ ⑽ ⑾
⑿ ⒀ ⒁ ⒂ ⒃ ⒄ ⒅ ⒆ ⒇
½ ¼ ⅕ ¾ ⅛ ⅜ ⅝
⅞ ⅓ ⅔ ⅖ ⅗ ⅘ ⅙ ⅚
Ⅰ Ⅱ Ⅲ Ⅳ Ⅴ
Ⅵ Ⅶ Ⅷ Ⅸ Ⅹ
Ⅺ Ⅻ i ii iii iv v
vi vii viii ixx xi xii
⒈ ⒉ ⒊ ⒋ ⒌ ⒍ ⒎ ⒏ ⒐
₁ ₂ ₃ ₄ ₅ ₆ ₇ ₈ ₉ ¹ ² ³
⒑⒒⒓⒔⒕⒖⒗⒘⒙⒚⒛ ©︎ ®︎ ♔︎ ♕︎ ♖︎ ♗︎ ♘︎ ♙︎ ♚︎ ♛︎ ♜︎ ♝︎ ♞︎ ♟ ︎ ♠︎ ♡︎ ♢︎ ♣︎ ♤︎ ♥︎ ♦︎ ♧︎ ♨︎
Şekilli Figürler
② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦ ⑧ – ⓻ ⓼ ⓽ ⓾

Türk Bayrağı Emojileri

🇹🇷 ☪️

Şekilli Yüz İfadeleri

( ˘ ³˘)❤ (╥﹏╥) ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́ )=o /̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿¯ \_(ツ)_/¯ (∩`-´)⊃━━☆゚.*・。゚(っ◔◡◔)♥ʕ•ᴥ•ʔ (ღ˘⌣˘) ♥ ℒ♡ⓥℯ ㄚ♡ ⓤ (^ω^) (◦'ںˉ◦) (≧◡≦) (❣◡❣) <º)))>< (• ε •) ( -_・) ︻De═一 ▸ ʕ•̫͡•ʕ• •乂❤‿❤乂(◕‿-) ─╤╦︻3=(◣_◢)=Ƹ︻╦╤─ (っ˘з(˘⌣˘ ) (>‿♥) (* ˘⌣˘)◞[_]♥[_]ヽ(•‿• ) ♥‿♥♥ (ˆ⌣ˆԅ)ƪ (˘⌣˘)┐ ƪ(˘⌣˘)ʃ ┌(˘⌣˘)ʃ (͡° ͜ʖ ͡°)ಥ_ಥ♬♪♫ ヾ(*・.・) ノ ♬♪♫(ಠ⌣ಠ) ┏('▀_▀')ノ♬♪(♥‿♥) ʘ͜͡ʘ `·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> ( ̄ω ̄) (>‿◠)✌̿ ' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿╰ დ╮╭დ╯ (╯︵╰,) ༼ ツ ◕ __◕ ³˘) (Ɔ ˘⌣˘)♥(˘⌣˘ C) ☆(☢‿☢)☆ ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ (✿◠‿◠) (≧◡≦) 乂❤‿❤乂ヽ༼ ຈل͜ຈ༽ノ ಠ_ಥ ◎[▪‿▪]◎

WhatsApp Şekilli Nick

WhatsApp mesajlaşma uygulaması dünyanın en çok kullanılan sosyal platformlarından biridir. Ailenizle, arkadaşlarınızla veya herhangi biriyle mesajlaşmak için oldukça hızlı ve güvenilir bir uygulamadır. Uygulamayı çok kullandığımız için kendimize özel takma adlar veya şekilli harfler vermek istiyoruz. Bu noktada kendinizi özel hissettirecek şekilli lakap oluşturucu ile kendinizi oluşturabilir veya hazırladığımız şekilli lakaplarla kendinize bir isim seçebilirsiniz. Genelde tek tek şekillendirilmiş harfler arandığı için biz de yazımızı bunu düşünerek hazırladık. Eğer şekilli harfler ile şekilli bir nick oluşturursanız bizimle paylaşmayı unutmayın.

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yapılır?

PUBG bilindiği üzere son yılların en çok oynanan oyunlarından biri. Hatta dünya turnuvaları düzenleniyor ve oyuncular bu turnuvalarda ülkelerini temsil ediyor. Tabii iyi oynamanın yanı sıra, adeta hafızalara kazınan isim meselesi de var. sana yardım edeceğim şekilli nick oluşturucu Kendinize özel isimler yaratıp dünya çapında tanınan bir oyuncu olabilirsiniz.

Instagram'da Şekilli Takma Ad Nasıl Yazılır?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal mecralarından biri olan Instagram uygulamasıyla kullanıcılar kendilerini özel hissetmek istiyor. Yapılacak ilk şey prestijli, şık ve akılda kalıcı bir isim seçmektir. Bu noktada yardımcı olacaktır şekilli çentik Yazma aracıyla kendinize mükemmel isimler oluşturabilirsiniz.

İlgili İçerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*