Hangi Millettensin Yüz Testi (Hangi Irka Benziyorum)

Teknolojide farklı uygulamaların ortaya çıkmadığı bir gün geçmiyor. Şu sıralar en popüler trendlerden biri olan Gradient: DNA Ancestry AI Test, yüz testi uygulamasıyla ırkınızı yüzdesel olarak analiz ediyor ve sonucu anında gösteriyor.

Hangi millettensin yüz testi Program ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilir, hangi millete yakın olduğunuzu öğrenebilirsiniz. DNA testi veya yüz testi uygulaması Kısa sürede hangi yarışta olduğunuzu analiz eder ve sonuçları gösterir.

Yüz testi uygulamasıyla hangi ırka ait olduğunuzu öğrenin?

Yüz tipinize göre hangi ırktan olduğunuzu uygulamalarla öğrenebilirsiniz. Gradyan: DNA Ancestry AI Test uygulaması Google Oyun mağazası birlikte Uygulama mağazası uyum içinde geliştirildi. Fotoğraflarınızı yapay zeka teknolojisiyle yükleyerek Hangi ırktansın? Kısa sürede analiz edip sonuçları size verir. Burada sadece sen DNA testiniz veya yüz testiniz değil Sadece kendinizin değil, farklı kişilerin de fotoğraflarını yükleyebilir ve hangi ırktan olduklarını öğrenebilirsiniz.
Yüz testi uygulamasındaYüz şekliniz, ten renginiz, göz çizgileriniz gibi farklı özelliklere bakar ve etkili kökeninizi yüzdelere bölerek hesaplar. Örneğin, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi Futbolcuların yüz testine bakarak hangi ırka ait olduklarını görebilirsiniz.

Cristiano Ronaldo Yüz Testi Uygulaması

yüz testi uygulaması

Hangi ırktan olduğumuzu nasıl bileceğiz? İsterseniz buradaki uygulama ile öğrenebilirsiniz. Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulamasında Ronaldo'nun DNA testine bakacak olursak %75 Alman olduğu görülüyor.

Lionel Messi Yüz Testi Uygulaması

yüz testi uygulaması webhakim
Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulamasındaki DNA testine bakacak olursak Messi %80 Hollandalı görünüyor.

İşte DNA Ancestry AI Test Uygulamasını İndirirken Bilmeniz Gerekenler

Bu fotoğraf ve yüz uygulamalarında Dikkat etmenizde fayda var. Bilindiği gibi FaceApp uygulaması oldukça popüler ve dünya çapında inanılmaz sayıda indirme sayısına ulaştı. Ancak kullanıcılar FaceApp uygulaması üzerinden paylaşım yaparken farkında olmadan ve isteyerek fotoğraflarını sisteme yüklediler. FaceApp bu sayede devasa bir veri tabanı toplamış, birçok fotoğraf toplamış ve milyonlarca bilgiyi ücretsiz olarak toplamıştı. Bu nedenle bu uygulamaları indirirken ve kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. Nereyi onayladığınızı, neyi onaylamadığınızı iyi bilin ve yüz testi uygulamasını buna göre kullanın.
Gradyan: DNA Soy Yapay Zeka Testi Android başvuru İNDİRMEK
Gradyan: DNA Soy Yapay Zeka Testi iPhone başvuru İNDİRMEK

Gradyan: DNA Soy Yapay Zeka Testi Yüz Testi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

yüz testi uygulaması Kullanmak için öncelikle kullandığınız işletim sistemine göre yukarıda verdiğimiz bağlantıdan indirmelisiniz. Yüz analiz programıyla bakabilirsiniz.
Gradyan DNA Ataları Yapay Zeka Testi ios webhakim

Öncelikle uygulamayı indirin. Gradient: DNA Ancestry AI Test Andorid İNDİR, Gradient: DNA Ancestry AI Test iPhone İNDİR İndirdikten sonra DNA Ancestry testini açın.
Telefonun galerisinden bir fotoğraf seçin.
Bu fotoğrafı kullan'ı tıklayın.
Kısa sürede ırkınızın yüzdesini görebilirsiniz.
Fotoğrafı kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Burada yüz özelliklerine göre ırkı arayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın