Ses Kaydını Yazıya Çevirme Ücretsiz (Programı) Online

Ses kaydını metne dönüştürmek ücretsizdir olarak yapabilirsiniz. Birçok kişi bunun nasıl olacağını merak ediyor. Tüm detayları derledik. Zamandan tasarruf edip yorulmadan yazmak isteyenler için birebir. sesi metne dönüştür Program süreci insanları çok mutlu ediyor.

Ses Kaydını Metne Dönüştürme

Ses kaydını metne dönüştürmek için ücretsiz program

Ses kaydını ücretsiz metne dönüştürme programı Tamamen önünüzde duruyor. Özellikle acil işleri olanlar için sesi yazıya dönüştürmek zaman tasarrufu sağlıyor. Bunların hepsini size gösterdik.

1- Sesli Belgeler

ses kaydını metne dönüştüren program
Sesli dokümanlar uygulaması, sesten metne dönüştürme programlarının başında gelir. Bu uygulama son zamanların en popüler ve başarılı uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.
10 dakika süren kayıtlarınız Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Üstelik uygulamayı PC ve telefonlarda da kullanabilirsiniz. Siteden İndirmek İçin Tıklayınız. VoiceDocs Android'i İNDİRİN VoiceDocs iOS'u İNDİRİN

2- Google Konuşması

Sesi çevrimiçi metne dönüştürün
Ses dosyasını metne dönüştürmek için ücretsiz program olarak yapabilirsiniz. Google'ın Konuşma sayfası ile ses kaydını metne dönüştürmek çok kolaydır. Ayrıca videodaki konuşmaların sese aktarılması da mümkün. Google bu işlerin ustası diyebiliriz. Öte yandan video kayıtlarını metne dönüştürebiliyor. Google Konuşma https://www.google.com/intl/en/chrome/demos/speech.html Doğrudan yan taraftaki ses işaretine tıklayın. Konuşun ve sesiniz yazılacaktır. Sesi çevrimiçi metne dönüştürün Tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde metne çevrilebilir.

3- Google Dokümanı

Ses kaydını word belgesine dönüştüren program
Google sesini metne dönüştürebilirsiniz. Makalelerimizi Google Doküman ile çevrimiçi olarak kaydedebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra makalelerimizin çevrimiçi olarak saklanmasına da olanak tanır. Sesten metne dönüştürme özelliği ile uygulamanın araçlar kısmından sesle yazma özelliğini kullanabilirsiniz. Google dokümanı https://docs.google.com/document/u/0/ Ses kaydını word belgesine dönüştüren program ile işinizi kolaylaştırmak için buraya tıklayınız. İlk önce Google Dokümanlar hesabınızı açın. Boş bir belge oluşturun.

Sesi metne dönüştüren program

menüden Araçlar bölümden Sesle Yazma Tıklamak .

sesi metne dönüştür google

Mikrofon işaretini kullanarak dili seçin. Mikrofona tıklayın ve konuşmaya başlayın.

4- Dictation.io

konuşmayı metne çevir
Dictation.io, ses kayıtlarını metne dönüştürme konusunda başarılı bir sitedir. Sesi çok iyi algılayıp yazılarınızı dilediğiniz gibi metne dönüştürür. Siteden İndirmek İçin Tıklayınız.

5-Gboard

Gboard, Google Klavye'de sevdiğiniz her şeye sahiptir. Hız, güvenilirlik, Kaydırarak Yazma yapabilirsiniz. Ayrıca, sesi çevrimiçi olarak metne de dönüştürebilirsiniz. Sesli veya el yazısıyla yazabilirsiniz.
Metne Google Klavye sesi nasıl kullanılır?

Öncelikle telefonunuza veya tabletinize indirin. Gboard'u yükleyin. Android'i İNDİR, iOS'U İNDİR
Gmail veya Keep gibi metin yazabileceğiniz herhangi bir uygulamayı açın. Metin girebileceğiniz bir alana dokunun. Klavyenizin üst kısmında. mikrofon simgesi Mikrofona dokunup basılı tutun.

Özellikler:

Google Çeviri, klavyede yazarken metninizin çevrilmesini sağlayın.
Parmağınızı harften harfe kaydırarak daha hızlı yazın
Hareket halindeyken metni kolayca dikte edin
Birden fazla dilde yazma.
Artık diller arasında manuel olarak geçiş yapmanıza gerek yok.
Gboard, etkinleştirilmiş dillerinizden herhangi birinde otomatik düzeltme yapacak ve önerilerde bulunacaktır.

Gboard Android İNDİR.. Gboard iOS İNDİR..

6- Sadece Kaydet'e basın

Just Press Record, tek dokunuşla kayıt, transkripsiyon ve iCloud senkronizasyonunu tüm cihazlarınıza getiren üstün mobil ses kaydedicidir. Özellikler: Sadece Basın Kaydı, inceleme istemek için sizi asla rahatsız etmeyecektir. Sadece Kaydet'e basın Android İNDİR Sadece Kaydet'e basın iOS İNDİR

7- Konuşma Notları

Düşünürler, blog yazarları, yazarlar, sürücüler, koşucular, meşgul insanlar ve hızlı ve kolay yazmayı tercih eden herkes için.
Özellikler:

İsteğe bağlı Google Drive yedeklemesi. Hızlı zaman damgaları ve geçerli tarih ve saatin tek dokunuşla damgalanması için f1-f10 tuşlarına yönelik aşağıdaki kodları kullanın.
Kısa veya uzun metinleri kolayca yazın.
Hızlı, basit ve hafif. Süper basit ve güvenilir bir not defteri olduğundan normal metin notları için de harikadır. İNDİR Çevrimdışı destek Konuşma Notları Android

Google Dokümanlar ile ses kaydını metne nasıl dönüştürebilirim?

Öncelikle Araçlar menüsünden veya Ctrl + Shift + S tuş kombinasyonuyla açın. Sesle Yazma aracına tıkladığınız anda çalışmaya başlayacaktır. Tespit ettiği her kelimeyi metne dönüştürecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın