Tablet Şifre Kırma (Format Atmadan) Şifre Açma

Milyonlarca insan işlerini tablet kullanarak yapıyor. Ders izleme, video izleme vb işlemler tablet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Tabii tableti kullanırken özel çalışmamız oluyor ve şifre belirleyebiliyoruz. Üstelik bazen belirlediğimiz şifreyi de unutabiliyoruz. Peki, tablet şifre kırma Bunu nasıl yapabileceğinizi ve unutulmuş bir tablet şifresini nasıl kırabileceğinizi görelim.

Tablet Şifresi Kırma

Tablet şifrenizi kırmak için izlemeniz gereken adımlar bulunmaktadır.

1- Tableti fabrika ayarlarına sıfırlayın

Tabletinizi fabrika ayarlarına döndürmek için; Öncelikle tablet kapalıyken ses açma tuşuna ve güç tuşuna aynı anda basın. Kurtarma ekranına gidin ve kurtarma ekranındaki ses tuşlarını kullanın. verileri sil / fabrika ayarlarına dön Basmak. Daha sonra ekranda tüm kullanıcı verileri Seçeneği seçin. Tabletinizi fabrika ayarlarına geri yükleyin. Tabletinizi kapatıp açtığınızda ilk satın aldığınız günkü gibi açılacaktır.

2- Tabletteki Android sisteminde yapılması

Tabletinizde Android adında bir işletim sistemi yüklüdür; Yazılımı, tabletin ithalatçısının veya üreticisinin web sitesinden indirin. İndirme sayfasındaki talimatlara göre genellikle bilgisayardan SD kart veya USB kablo ile yüklemeniz gerekiyor. Eğer tabletinizde yazılım yoksa Google arama motoruna tabletinizin markasını yazarak ithalatçı siteyi tespit edebilirsiniz. Son olarak onunla iletişime geçin ve tabletin kilidini açmasını isteyin.

3- Tabletin Yetkili Servise götürülmesi

Tabletinizi açamıyorsanız yetkili servise götürerek açtırabilirsiniz.

Deseni veya şifresi unutulan tabletin şifresinin kaldırılması

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın