TeamLink İndir (Güncel) – Ücretsiz 2023

Günümüzde iletişim çok önemli hale geldi. Video konferanslar, çevrimiçi canlı dersler, birebir görüntülü sohbetler ve çalışanlar ile işverenler arasında verimliliği artırmak için düzenlenen konferanslar, iş dünyasında ve günümüzde eğitimde de farklı etkileşim yolları arasında yer alıyor. Son zamanlarda konuşulan Zoom uygulamasının belki de en iyi alternatiflerinden biri olan Teamlink uygulamasını sizlerle tanıştıracağız. ekip bağlantısı indir Seçeneği ile programı güvenli bir şekilde kurabileceksiniz.

Ücretsiz Video Konferans Programı Teamlink

Ücretsiz Video Konferans – TeamLink, ekiplerin veya sınıfların her zaman ve her yerde video web konferansı için herkesin kullanabileceği en gelişmiş uygulamalardan biridir. Teamlink 300 katılımcıya kadar ücretsizdir ve Zoom uygulamasından daha iyi olduğunu iddia eder. Zoom'a alternatif olarak TeamLink'i belirtebiliriz. Video konferans için Teamlink uygulamasını da kullanabilirsiniz. Büyük ölçekli toplantılarınız veya sınıf konferanslarınız için 300'e kadar katılımcıyı kabul eden ücretsiz bir uygulama. Videolarınızı kaydedebilirsiniz. Uygulamanın Genel Durumu: Uygulamanın şu anda 500 bine yakın indirme sayısı bulunuyor. Son güncelleme tarihi: 31 Mart 2020 Gerekli Android sürümü 5.0 ve üzeri

ekip bağlantısı indir

Teamlink Android sürümünü indirmek için tıklayın. Teamlink iOS ve iPhone sürümünü indirmek için tıklayın. Teamlink Macbook indir Teamlink Windows indir Alternatif olarak zoom uygulamasını indirmek istiyorsanız https://webhakim.com/zoom-indir-ucretsiz.html bu yazıya gidebilirsiniz. TeamLink'in resmi web sitesinden veya mobil uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmadan önce gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını dikkatlice okumanız önemlidir.

Teamlink Nasıl Kullanılır? Videolu anlattıkİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın