Telefona İnternetsiz Navigasyon İndir (2024)

internet olmadan navigasyon Bağlantınız olmadığında Google Haritalar uygulamasını açın. Soldaki menü simgesinden Çevrimdışı haritalar'a tıklayın. Daha önce indirdiğiniz haritaların bir listesi ekranda görünecektir. İnternetiniz olmasa bile listeden indirdiğiniz haritaları kullanabilirsiniz.

İnternetsiz En İyi Navigasyon Programı

İnternetsiz Navigasyon Uygulamalarını Telefonunuza İndirin

Uygulama ile navigasyondan konumunuzu kolayca bulabilirsiniz.

1-Google Haritalar

Öncelikle Google Haritalar'ı internetsiz kullanabilmek için dışarı çıkmadan yapmanız gereken şeyler var. Öncelikle internet bağlantısı gereklidir. Google Haritalar uygulamasını açın ve şu bağlantıya tıklayın: webhakim.com/google-cevrimdisi-harita-nasil-analiz.html

Daha sonra internetsiz kullanabilmeniz için aradığınız bölgenin haritasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamanın sol üst kısmında yer alan bu bölümde Menü Açılır listeden simgeye dokunarak Çevrimdışı haritalar Bölümü seçin.

Aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkacaktır. Bu bölümden en üstteki Kendi haritanızı seçin İndireceğiniz bölgeyi kapsayan haritayı seçeceğiniz ekrana gitmek için tıklayın.

Burada haritasını indirmek istediğiniz bölgeye şu şekilde girebilirsiniz: Mavi kutu Bu ekranda Google, haritanız için ne kadar veri indirmesi gerektiğini size gösterecektir. Bölgeyi seçtikten sonra indirmek Düğmeye dokunun ve haritanın telefonunuza indirilmesini bekleyin.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra haritanız artık akıllı telefonunuzda saklanıyor. İnternet bağlantınız yoksa İndirdiğiniz haritayı bile kullanabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadığında Google Haritalar uygulamasını açın ve soldaki menü simgesine tıklayın. Çevrimdışı haritalar Musluk . Daha önce indirdiğiniz haritaların bir listesini göreceksiniz.

Nihayet internetiniz olmasa bile Listeden indirdiğiniz haritaları seçerek kullanabilirsiniz. Bu arada indirdiğiniz haritaları 30 gün içerisinde güncellemezseniz 30 gün sonunda silinecektir.

Navigasyon İnternet Olmadan Çalışır mı?

Google Haritalar (GPS), internet olmadan en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Google Haritalar uygulaması hem internetli hem de internetsiz kullanılabilen ender uygulamalardan biridir.

Çevrimdışı haritalar nasıl indirilir?

Öncelikle Android cihazınızda veya tabletinizde Google Haritalar uygulamasını açın. İnternete bağlı olduğunuzdan ve Google Haritalar'da oturum açtığınızdan emin olun. Bir konum arayın (örn. İstanbul). Son olarak alt kısımdaki ilgili konumun adı veya adresi üzerine İndir’e dokunun.

İnternetsiz Gezinme APK

MAPS.ME

İnternet Olmadan Haritalar ve Navigasyon Ayrıntılı haritaların indirilmesine olanak tanır ve internet bağlantısı olmadan kullanılabilir. Yönlendirme ve navigasyon özelliklerine sahiptir.

İşte başlıyoruz

Çevrimdışı Gezinme Önceden indirilmiş haritaları kullanarak çevrimdışı olarak gezinebilirsiniz. Sesli yönlendirme ve trafik bilgisi gibi özellikler sunar.

OsmAnd

Açık Kaynak Harita ve Navigasyon Çevrimdışı harita desteği sunar. Yürüyüş, bisiklet ve araba gibi farklı seyahat modları için rota planlaması sağlar.

Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar

Premium Navigasyon Uygulaması Çevrimdışı harita ve navigasyon özellikleriyle mevcuttur. Sesli yönlendirme, hız sınırı uyarıları ve trafik bilgisi gibi özellikler sunuyor.

Yandex internet olmadan çalışır mı?

Yandex Navigasyon'un navigasyon özelliği artık mobil cihazlarda internet bağlantısı olmasa bile kullanılabilecek. Bu arada Yandex Navigasyon'un çevrimdışı özelliğini kullanabilmek için ilgili şehirlerin haritalarının mobil cihazlara indirilmesi gerekiyor.

İnternet olmadan Yandex navigasyonu nasıl kullanılır?

İlk önce Uygulama girmek.

Menü Bölüme tıklayın.

Haritaları indirin Sekmeye basın. Haritayı indirmek istiyorsunuz şehri seçin.

Nihayet indirmek Musluk . Bu arada yandex navigasyonu internet olmadan kullanmak https://webhakim.com/yandex-navigasyon-internetsiz-nasil-kullanilir.html buradan bakabilirsiniz. Yandex'i Çevrimdışı Kullanmak İçin Tıklayın..

Yandex çevrimdışı nasıl kullanılır?

Öncelikle menü bölümüne erişin. Daha sonra haritasını indirmek istediğiniz şehri arayın ve ilgili haritanın güncel sürümünü indirin. İndirdikten sonra Çevrimdışı Harita Özelliğini kullanabilirsiniz. İnternet indirmeden Yandex navigasyonu https://webhakim.com/yandex-navigasyon-internetsiz-nasil-kullanılır.html İşlemi yapabilirsiniz.

2-WeGo

WeGo uygulaması internetli ve internetsiz olarak kullanılabilecek özelliklere sahip en çok tercih edilen çevrimdışı navigasyon uygulamalarından biridir. Yüzden fazla ülke desteğiyle bir ülkenin tüm haritasını indirmenize olanak tanır.

Anlık sesli navigasyon desteğine sahip olan uygulama aynı zamanda yurt dışı toplu taşıma hizmetlerini de listeliyor.

Yurt dışına seyahat ediyorsanız taksi dışındaki alternatifleri kullanmak bütçenize fayda sağlayabilir. Here WeGo iOS'u İNDİR Here WeGo Android'i İNDİR

3- Sinyal

İnternet olmadan çevrimdışı olarak da kullanılabilen uygulama, veri ücreti ödemeden inanılmaz detay sunan üç boyutlu çevrimdışı haritalarıyla tanınıyor. 3 boyutlu haritalar yanlış sokağa girme ihtimalinizi en aza indirir. Trafik ayrıntılarının çevrimiçi olması koşuluyla TomTom hizmetlerini kullanır. Araç içi kamera erişimi. Dinamik şerit yönlendirmesi. Sygnic'i İNDİRİN

4- Yardımcı Pilot GPS

CoPilot uygulaması en özel navigasyon uygulamalarından biridir. Hastane, eczane, restoran gibi tüm detayların yer aldığı bir alanı indirmenize olanak sağlar. Sokak sokak sesli navigasyon desteği var. Trafik yoğunluğunu da destekleyen uygulama, 7 günlük deneme süresinin ardından sona eriyor. CoPilot Android'i İNDİRİN CoPilot iOS'u İNDİRİN

5- MAPS.ME

En iyi çevrimdışı navigasyonlardan biridir. Çevrimdışı harita özelliği oldukça güvenlidir. Birçok ülkenin haritasını indirmenize olanak sağlar. OpenStreetMaps adı verilen kullanıcılar tarafından güncellenen bu haritalar aynı zamanda telefonlarda daha az yer kaplayacak şekilde sıkıştırılmaktadır. MAPS.ME'Yİ İNDİR Android MAPS.ME'Yİ İNDİR iOS

6- Polaris

Polaris uygulaması özellikle off-road macera severler için yapılmıştır. Kampçı, denizci veya yürüyüşçüyseniz Polaris GPS Navigasyon en iyi navigasyonlardan biridir. Off-road alanına çevrimdışı harita sunar.

Manyetik pusula, altimetre, kilometre sayacı, hız göstergesi açık hava maceralarınızda size yardımcı olacaktır.

Ayrıca rehberlik sağlamak için kullandığı Google Haritalar, NOAA Denizcilik Haritaları ve yürüyüş haritaları gibi düzinelerce resmi kaynağı da içerir. Polaris Android'i İNDİRİN Polaris iOS'u İNDİRİN

7- Yer Haritası

Dış mekan deneyimi için çevrimdışı haritalara sahip çok işlevli bir navigasyon uygulamasıdır. Locus Haritasını Android'e İndirin

Araç İçin İnternetsiz Navigasyon Uygulaması

Araç için internetsiz en iyi navigasyon uygulaması söz konusu olduğunda kesin bir en iyi seçeneği belirlemek zordur çünkü tercihler kişiden kişiye değişebilir. Ancak aşağıda bazı popüler çevrimdışı navigasyon uygulamalarını ve özelliklerini bulabilirsiniz: Sygic: Sygic, geniş bir harita veritabanıyla öne çıkan popüler bir çevrimdışı navigasyon uygulamasıdır. Ayrıca hız kamerası uyarıları, şerit yönlendirme ve hız limitleri gibi özelliklere de sahiptir. Sesli komutlar ve 3D görüntüler sunar. İndirmek ve kullanmak için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. MAPS.ME: MAPS.ME, kullanımı kolay ve çevrimdışı haritalarla çalışan bir navigasyon uygulamasıdır. Ayrıntılı haritalar sunar ve yol tarifi verebilir. Ayrıca yaya ve bisikletli navigasyonu için de özellikle uygundur. Ayrıca oteller, restoranlar ve turistik yerler gibi önemli yerleri de gösterebilir. OsmAnd: OsmAnd açık kaynaklı bir navigasyon uygulamasıdır ve çevrimdışı kullanım için harita verileri sağlar. Sesli yol tarifleri, hız limitleri, trafik bilgileri ve arama gibi özellikleri içerir. Dilediğiniz haritaları indirip çevrimdışı kullanabilirsiniz. Here WeGo: Here WeGo, kullanıcı dostu bir arayüze sahip çevrimdışı bir navigasyon uygulamasıdır. Sesli yol tarifleri, trafik durumu ve toplu taşıma seçenekleri gibi özellikleri içerir. Ayrıca yaya, bisiklet ve araç navigasyonu için de kullanılabilir.

En İyi Çevrimdışı Navigasyon Hangisi?

WeGo ve Here WeGo, güvenilir çevrimiçi ve çevrimdışı özelliklere sahip en popüler çevrimdışı navigasyon uygulamaları arasındadır. Ayrıca yüzden fazla ülke desteğiyle bir ülkenin tüm haritasını indirmenize de olanak tanır. Sokakları ayrıntılı olarak gösterir. https://www.youtube.com/watch?v=3kueAvG-9RM&t=2s&pp=ygUWaW50ZXJuZXRzaXogbmF2aWdhc3lvbg%3D%3D

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın