Threads Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? (Kolay Yöntem)

Konular insanları engelliyor İşlemi tamamlamak için izlemeniz gereken adımlar var. Tüm detayları kolay bir şekilde anlattık.

Konulardaki Kişiler Nasıl Engellenir?

Konulardaki Kişiler Nasıl Engellenir?
İstemediğiniz kişiyi Threads uygulamasında kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Ayrıntılara bakalım. Birini engellediğinizde bu kişi artık gönderilerinizi, Hikayelerinizi veya profilinizi göremez. Onu engellediğinizde videolarınızı göremez, gönderilerinizi çekemez veya gönderilerinize yorum yapamayacaktır. Öncelikle Threads uygulamasını açın. Profil simgenize tıklayın ve ayrıca profil simgenizin üstünde sağ üst köşedeki simgeye tıklayın Engellenenlere tıklayın Instagram otomatik olarak açılacak ve engellenen kullanıcılara erişebileceksiniz. Kullanıcıları engellemek için simgeye tıklayın veya engellemek isteyebileceğiniz önerilere dokunun. Herhangi bir kullanıcının profilini ziyaret ederek onu engelleyebilirsiniz.

Threads hesabınızı nasıl devre dışı bırakabilirsiniz?

Hesabınızı devre dışı bırakmak için bir cihazdaki konu uygulamasında oturum açın. Profil resminizi seçin > profil resminin üzerinde sağ üstteki simgeye dokunun > Hesaplar'a dokunun > Profili devre dışı bırak'a dokunun. Son olarak talimatları izleyin.

Konulardaki Birini Nasıl Bildirebilirim?

Bir başlıktaki bir profili şikayet etmek için profillerine gidin ve profil resmindeki üç noktayı seçin > Şikayet Et'e tıklayın. Gönderileri yoksaymayı seçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın