Google Hesabı Aç (Gmail Oturum Aç) Google 2024

Google Hesap açmak için öncelikle hesabın Giriş sayfasına gidin. Hesap oluştur'u tıklayın. Adınızı giriniz. “Kullanıcı adı” alanına bir kullanıcı adı girin. Şifrenizi girin ve onaylayın. Sonrakine tıkla. İsteğe bağlı: Hesabınıza bir telefon numarası ekleyin ve doğrulayın. Sonrakine tıkla. Tablet ve bilgisayarda Google hesabı açma sürecine bakalım.

Google Hesabı Nasıl Açılır?

Google Hesabı Nasıl Açılır?

Bildiğiniz gibi Google Giriş yapmak için öncelikle bir Google hesabı oluşturmalısınız. Google'da hesap oluşturmaİşlem nasıl yapılıyor? Telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda açabilirsiniz. Şimdi görelim. 1- Öncelikle Google hesabı oluşturmak Buraya tıklayın.
2- Daha sonra Ad/Soyad/Kullanıcı Adı Ayarla Gmail/Şifre/Şifre Tekrarla ve İleri'ye tıklayın.
Google hesabı ac
3- Daha sonra hesabımızın çalınması veya şifresini unutmamız durumunda kurtarılabilmesi için Google şifre kurtarma ayarlarını yapmamız gerekecektir. 4- Kurtarma seçeneklerini ayarla sekmesini seçin. Daha sonra cep telefonu numaranızı girmeniz ve onaylamanız istenecektir. Not: Google hesabı açarken kullandığınız cep telefonu numarasını kullanmayın. 5- Google hesabı açmak için hizmet şartlarını ve Gizlilik politikasını kabul edin. 6- Son olarak resimdeki metni kutucuğa yazın. Google'ın sunduğu tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Google hesabı; Gmail, Youtube, Blogger, Haritalar gibi tüm Google ürünlerinde çalışır.

Google Hesabında Bu Uyarılara Dikkat Edin!

Google Hesapları hakkında bilmeniz gerekenler.

Gmail ve YouTube gibi ürünlerde Google Hesabınızla oturum açarsınız. Gmail ve YouTube gibi seçeneklere giriş yapmak için Google Hesabı e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. YouTube'a kaydolduktan sonra başka bir Google hizmetinde Google Hesabınızda oturum açarsanız YouTube'u ziyaret ettiğinizde otomatik olarak oturum açarsınız.
Google Hesabınızı silerseniz diğer ürünlere ait tüm verileriniz; yorumlar, görseller, videolar ve abonelikleriniz dahil hepsi silinir.
Google Hesabınızı silmek için Tüm Google hizmetlerindeki verilerinizin kalıcı olarak silineceğini anladığınızı onaylamanız gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*