Threads Rozeti Kaldırma Nasıl Yapılır? (Kolay Yöntem)

Konu rozetinin kaldırılması Süreci kolay adımlarla göstermeye çalışacağız. Bilindiği üzere çoğu kullanıcı bio'yu da kaldırmak istiyor. Bunun detaylarını anlattık.

Konu Rozeti Nasıl Kaldırılır? (Kolay Yöntem)

Konu Rozetini Kaldırma
Konular rozetini kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin. Instagram'da ilk profiline git Sonra senin adınla Konular Rozete tıklayın. Daha sonra Instagram biyografinizden kaldırmak için “” seçeneğine tıklayın.Rozeti gizleSeçme “.


Threads, toplulukların çeşitli konular hakkında tartışmalara katılmasına olanak tanıyan Instagram'ın metin tabanlı konuşma uygulamasıdır. Kullanıcılar en sevdikleri yaratıcıları ve benzer düşüncelere sahip kişileri takip edebilir ve onlarla bağlantı kurabilir. Uygulama Instagram takipçilerine erişim sağlar. Kullanıcıların başlıklar aracılığıyla bakış açılarını kolayca paylaşmalarına olanak tanır. Ayrıca arkadaşlarla ve yaratıcılarla bağlantıları kolaylaştırarak kullanıcıların tepki vermesine ve konuşmalara katılmasına olanak tanır. Özelleştirilebilir ayarlar ve kontroller gizliliği ve güvenliği sağlarken uygulama ilham alabileceğiniz bir platform sunar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın