TikTok Şifre Değiştirme Linki 2024 (E-posta ve Telefon)

TikTok şifre değiştirme bağlantısı kullanarak şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. TikTok'ta şifrenizi değiştirmek çok kolay bir işlemdir. Mobil uygulama üzerinden şifrenizi değiştirmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

TikTok Şifre Değişikliği

TikTok Şifre Değişikliği

Şifrenizi değiştirmek için yapmanız gerekenleri tek tek anlattık. Tiktok şifrenizi iki farklı şekilde sıfırlayabilirsiniz. Öncelikle e-posta adresiniz ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. https://www.tiktok.com/login/email/forget-password
TikTok Şifre Değişikliği
İkinci yöntem ise telefon numaranızı kullanarak şifrenizi sıfırlamanızdır. Aşağıda sizin için linkleri bırakıyoruz. https://www.tiktok.com/login/phone/forget-password
TikTok Şifre Değişikliği
TikTok Şifre Değiştirme Bağlantısı
1- Öncelikle Profil Sayfanıza gidin.

2- Sağ üst köşede üç nokta Simgeye dokunun 3- Sonra ve Gizlilik ve Ayarlar Bölümü seçin.

4- Bu bölümde Hesabı yönet seçmek

5- İşte Şifre Bölümü seçin. Mevcut şifreniz ve yeni şifreniz girmek. 6- Son olarak Onaylamak Basmak .

TikTok Şifrenizi Unuttuysanız

Şifrenizi unutursanız yapmanız gerekenlere bakalım. 1- Öncelikle Giriş bölümünü seçin. 2- Daha sonra Şifremi unuttum kısmına tıklayarak Email veya Telefon Numarası kısmını seçiniz. 3- Son olarak e-posta adresinizi girin, e-posta adresinize şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir. (Telefon numaranızı girdiyseniz telefona onay kodu gönderilecektir.

ÇÖZÜM

Bu adımları takip ederek TikTok şifrenizi başarıyla değiştirebilirsiniz. Şifre değiştirme işlemi sırasında, hesabınızla ilişkili telefon numarası veya e-posta gibi doğrulama bilgileri istenebilir. Güvenliğiniz için karmaşık bir şifre kullanmanızı ve şifrenizi düzenli olarak değiştirmenizi öneririm.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*